Balıkesir Merhaba Gazetesi

Çiftçi adaylığını mail yoluyla açıkladı

Çiftçi adaylığını mail yoluyla açıkladı
28 Ekim 2015 - 0:07

Genel

Balıkesirspor’un 4 Kasım Çarşamba günü yapılacak olan olağan genel kurulu için çalışmalar hız kazandı. Geçen kongrede de adaylığını açıklayan Doktor Feyyaz Çiftçi’nin adı tekrar gündeme geldi.

Basına avukatı aracığıyla basın bildirisi gönderen Çiftçi, 4 Kasım’da olağan üstü genel kurulu gerçekleştirilecek olan Balıkesirspor’un başkanlığına talip olduğunu belirterek, “Şehrimizin en önemli markası olan kulübümüze sırtımızı dönmemiz mümkün değildir. Şartlar ne kadar zor olursa olsun, altına girilmesi gereken yük ne kadar ağır olursa olsun; ilk günkü heyecan ve enerjiyle, şehrimize ve kulübümüze yakışacak güçlü ve vizyonlu bir yönetim kuruluyla kongrede aday olacağımızı bildirmek isteriz.”dedi.

Doktor Feyyaz Çiftçi’nin basına yaptığı açıklama şöyle:

“Değerli Basın mensupları,

Müvekkilim Doktor Feyyaz Çiftçi’nin Balıkesirspor’un 04 Kasım 2015 Çarşamba günü yapılacak olağanüstü genel kurulu ile ilgili basın bildirisi aşağıdadır.

“Bilindiği üzere şehrimizin göz bebeği, hepimizin sevdası olan, Balıkesirsporumuzun 4 Kasım 2015 Çarşamba günü olağanüstü genel kurulu vardır. Böyle bir durumda, yıllardır Balıkesirspor’un hizmetinde olan, Balıkesirspor için projeler tasarlayan ve kulübümüzün kurumsallaşması anlamında bir takım önerilerde bulunan bizlerin, şehrimizin en önemli markası olan kulübümüze sırtımızı dönmemiz mümkün değildir.

Şartlar ne kadar zor olursa olsun, altına girilmesi gereken yük ne kadar ağır olursa olsun; ilk günkü heyecan ve enerjiyle, şehrimize ve kulübümüze yakışacak güçlü ve vizyonlu bir yönetim kuruluyla kongrede aday olacağımızı bildirmek isteriz.

Amacımız kırılan gönülleri tamir etmek, tribünleri tekrar doldurmak, Balıkesirspor’u tekrar şehrin lokomotifi haline getirmek ve birlik, beraberlik ruhuyla şehrin tüm dinamiklerini Balıkesirsporluluk kimliği altında birleştirmektir. Talip olduğumuz görevin ne kadar zor bir görev olduğunun farkındayız. Bu yükün altından kalkabilecek bilgi, deneyim, inanç ve vizyona da fazlasıyla sahibiz. 4 Kasım’da yapılacak olan genel kurulun, camiamızın içine düşmüş olduğu kaos ortamından çıkmasına vesile olması temennisiyle kongrede yönetime talip olacağımızı saygıdeğer kamuoyunun bilgilerine sunarız. Saygılarımla, Dr. Feyyaz Çiftçi”

Haber Merkezi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.