Gündemİlçe HaberleriSpor

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Balıkesir’de

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı ve Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü'nden Balıkesir Valisine Ziyaret

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Balıkesir’de

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ve Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp, Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu’nu ziyaret etti. Bu ziyaret sırasında, branş antrenörleri ve Balıkesir’deki spor kulübü yöneticileri de hazır bulundu.

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Balıkesir’de

Ziyaret kapsamında, il genelindeki cimnastik faaliyetleri ve spor kulüplerinin durumu hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, Balıkesir’de cimnastiğe olan ilgiyi ve yapılan çalışmaları değerlendirdi. İl Müdürü Adem Özalp ise Balıkesir’deki spor altyapısının güçlendirilmesi ve gençlerin spora teşvik edilmesi konusundaki projelerden bahsetti.

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, sporun gençlerin gelişimindeki önemine vurgu yaparak, cimnastik branşında Balıkesir’in daha ileriye gitmesi için her türlü desteği vereceklerini belirtti. Vali Ustaoğlu, cimnastik sporunun yaygınlaşması ve başarılı sporcuların yetişmesi için yapılan çalışmalardan memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Balıkesir’de

Ziyaret, Balıkesir’de cimnastik ve genel spor faaliyetlerinin gelişimi adına önemli bir adım olarak değerlendirildi. Başkan Suat Çelen ve İl Müdürü Adem Özalp, Vali Ustaoğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

 

Haber: Bülten

80 Bin Metrekarelik Yeşil Alan Kazandırıldı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu