Gündemİlçe Haberleri

Cinayete Kurban Giden Arkadaşları İçin Toplandılar

Balıkesir'in Hacıilbey Mahallesi'nde faaliyet gösteren motosikletli kuryeler, üniversite öğrencisi Ata Emre Akman'ın öldürülmesine tepki göstermek için bir araya geldi.

Cinayete Kurban Giden Arkadaşları İçin Toplandılar

Cinayete Kurban Giden Arkadaslari Icin Toplandilar 1

Zincir bir restoranda kurye olarak çalışan 20 yaşındaki Ata Emre Akman, götürdüğü bir sipariş sonrasında dün akşam E.Ö. tarafından defalarca bıçaklanarak hayatını kaybetti. Bunun üzerine Balıkesir’de motosikletli kuryeler arkadaşlarının ölümüne tepki gösterdi.

Cinayete Kurban Giden Arkadaslari Icin Toplandilar 2

“Bizi düşünmüyor ve hor görüyorlar”

Şadırvan mevkiinde toplanan motosikletli kuryeler, arkadaşları Ata Emre Akman için Balıkesir sokaklarında tur attı. Grup adına konuşan Fatih Uçarcı, “Bu akşam burada Ata Emre Akman kardeşimiz için toplandık. Dün akşamki acı haber bizi fazlasıyla derinden yaraladı. Biz herhangi bir siyasi parti ya da herhangi bir markaya mensup değiliz. Burada birlik ve beraberlik açısından bir şeyler yapalım istedik. Kuryeliğin zorluklarını göstermek istedik. Umarım sesimizi bir nebze duyurabilmiş olabiliriz. Davulun sesi bazen uzaktan kolay gelebiliyor. Ama nitekim işin içine girdiğinizde, tamam evimize ekmek götürebiliyoruz ama çok zor şartlar altında çalışıyoruz ve önemsenmiyoruz. Bizi düşünmüyor ve hor görüyorlar. Umarım bu hepimize ders olur ve güzel günler yarınlar ülkemiz için hayırlara vesile olur. Allah yardımcımız olsun” şeklinde konuştu. Kuryeler, şehrin caddelerinde kornalarını çalarak tur attıktan sonra olaysız şekilde dağıldılar.

Haber: İHA

Balıkesir’de Kurye Katili Cezaevine Gönderildi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu