Balıkesir Merhaba Gazetesi

CLASS ARAÇLARIN TERCİHİ

CLASS ARAÇLARIN TERCİHİ
10 Şubat 2015 - 0:09

Genel

Söz Sanayi denin bugünkü konuğu Class Oto Yıkama ve Uygulama Merkezi işletmecisi Fuat Kalya

Büyükşehir Merhaba Gazetesi Sanayinin sesi olmaya devam ediyor. İşletmeci Fuat Kalya Pazar günleri de açık olan Class Oto Yıkama ve uygulama merkezinin sadece araç yıkamaktan ibaret olmadığını aynı zamanda kaporta Mini Onarım, Pasta Cila, Boya Koruma, Döşeme Temizleme, Motor Koruma, Direksiyon Boyama, Far temizleme ile tasarım uygulamalarının yapılabildiği özel bir mekân olduğunu belirtti.

ARABA YIKAMAK BİR SANATTIR

Yeni Sanayi Sitesinde araçların her türlü oto yıkama ve uygulama hizmetinin yer aldığı Class Oto Merkezi Araba yıkmak sanattır’ sloganı ile araçları konuşturuyor.

ARABA YIKAMAK BİR SANATTIR

Yeni Sanayi Sitesinde araçların her türlü oto yıkama ve uygulama hizmetinin yer aldığı Class Oto Merkezi Araba yıkmak sanattır’ sloganı ile araçları konuşturuyor. İşletmeci Fuat Kalya ekibi ile birlikte çalıştığı mekânda araçlar emin ellerde diyerek Sanayide işe başladığı günleri şöyle anlatıyor; Sezonluk işçi olarak işe girmiştim. Kaporta işi ile başladım. Aksesur ve modifiye derken 5 yıl boyunca öne çıkan çalışmalarla fark edilmeye başlandık. Oto yıkma işini 3 yıldır yürütüyorum. Biz uygulama merkeziyiz. Bu konuda gerekli olan işlemleri yapıyor ve araçlara dokunuyoruz. Tasarım konusunda uzman bir ekibimiz var. Deneyimle birlikte harikalar yarattığımızı düşünüyor ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Profesyonel Detaylı Temizlik

YAPILAN İŞLEMLER

Koltukların temizlenmesi. Taban halısının temizlenmesi. Tavan temizliği ve bakımı. Deri koltuk ve döşemelerin temizlenmesi. Deri aksamların özel bakımı. Torpido ve plastik aksamların temizliği. Kapı panellerinin temizlenmesi. Ayna ve güneşliklerin temizlenmesi. Hava ızgaralarının temizlenmesi. Koltuk ve döşemelere kir ve lekelere karşı koruma uygulaması.

Makinalı Köpüklü Dış Temizlik

YAPILIŞ AMACI

Yıkama sistemimizde fırça veya sünger kullanılmamaktadır. Özel Yıkama Makinesiyle köpük haline getirilen ürünümüz, Aracınıza püskürtülerek bir süre sonra su ile durulanır. Ürünümüz koruyucu özelliğinin yanı sıra içerdiği cila sebebi ile otonuzun parlaklık ve uzun süre canlılığını muhafaza eder.

Koltuk Döşeme Temizlik

YAPILIŞ AMACI

Kumaş, koltuk ve halı kısımlarına püskürtme yoluyla uygulanan özel koruma kimyasalı kalıcı bir leke oluşmasını önler. Vinil koruma sisteminde vinil aksamların kılcal damarları arasına toz dolmasını ve U.V. ışınlarıyla koruyup çatlamasını önler. Deri yüzeylere, derilerin zamanla kuruyup çatlamasını önleyen özel kimyasal maddeler uygulanır.

Boya Koruma

YAPILAN İŞLEMLER

Boya üzerine bulaşmış zararlı maddelerin temizlenmesi. Yüzeysel ve kılcal çiziklerin giderilmesi. Boyanın parlatılması. Özel boya koruma ürünümüzün uygulanması. Plastik aksamın parlatılması. Krom ve nikelaj kısımların parlatılması. Jant temizliği ve parlatılması. Otomobilinizin matlaşmış ve donuklaşmış boyası önce ilk günkü parlaklığına getirilir, sonra Ultra Boya Koruma Teflon Sistemi ugulanır. Sağlanmış olan bu parlaklık sürekli koruma altına alınır; Otomobilinizin boyası güneşin zararlı ışınları, asit yağmurları ve tuzlu çamurlar gibi dış etkenlerin tahribatından yaz kış korunur.

Kaput Kaplama

YAPILAN İŞLEMLER

Kaput kaput kaplama aracınıza arzu ettiğiniz renkte uygulanabilen hem çiziklere karşı koruma sağlayan hem de estetik olarak aracınıza yeni bir görüntü kazandıran kaplama işlemidir.

Kurumsal firmaların araçlarını bize geliyor ve kısa sürede teslim etmeye çalışıyoruz. Class Oto Yıkama ve Uygulama Merkezi olarak güven ve tecrübeyi buluşturduk. Pazar günleri de açığız . HAZIRLAYAN SEMRA AMAN AKYÜREK MUSTAFA TETİK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.