Balıkesir Merhaba Gazetesi

Çocuklar ailece okuyor

Çocuklar ailece okuyor
17 Aralık 2014 - 0:02

Genel

‘Bilsem Ailesi Kitap Okuyor’ isimli proje süresinde en çok kitap okuyan BİLSEM öğrencileri ve aileleri ödüllendirilecek.

Balıkesir Bilim ve Sanat Merkezi(BİLSEM) öğrenci, öğretmen ve veli iş birliğinin güzel bir örneğini sergiliyor. Bilim ve Sanat Merkezi Türkçe Öğretmeni Önder Potur, Dil Sanatları sınıfı proje öğrencileri Simge Sorgunlu ve Ayşe Esra Çağıl tarafından yürütülen “Bilsem Ailesi Kitap Okuyor” adlı proje çerçevesinde kitap okuma aile ziyaretleri düzenleniyor. Proje danışmanı Türkçe Öğretmeni Önder Potur, amaçlarının Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerinin ve ailelerinin kitap okuma düzeylerini artırmak olduğunu dile getirdi. Projeye Dil Sanatları sınıfına devam eden 12 öğrenci ve aileleri olmak üzere toplam 43 kişi katılıyor.

ÖĞRENCİLER VE AİLELER ÖDÜLLENDİRİLECEK

Proje çerçevesinde proje katılımcısı öğrenci, anne, baba ve öğrenci kardeşlerinin okuduğu kitaplar takip ediliyor. 1 Aralık’ta başlayan kitap okuma projesi 1 Haziran 2015’e kadar devam ettirilmesi ve proje sonunda da en fazla kitap okuyan aile, öğrenci, anne, baba ve kardeşlerin ödüllendirilmesi amaçlanıyor. Proje öğrenci velisi Hasan Ceylan, Önder öğretmen başkanlığında yapılan etkinlikten duydukları memnuiyeti dile getirdi. Kitap okuma aile ziyaretlerine BİLSEM Müdürü Muzaffer Çakır ve Müdür Yardımcısı Mehmet Tuna da katılıyor. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.