Balıkesir Merhaba Gazetesi

Coğrafi İşaretli Eserimiz’in Ünü Yayılıyor!

Coğrafi İşaretli Eserimiz’in Ünü Yayılıyor!
10 Mart 2022 - 18:57

Coğrafi İşaretli Eserimiz’in Ünü Yayılıyor!

 

Büyükşehir Belediyemiz Ve Balmek İşbirliği İle Sahip Çıktığımız Kıymetlimiz Balıkesir Pullusu Millet Evi’nde!

 

Şehrin İmzası Niteliğindeki Değerlere Sahip Çıkarak, Kısa bir süre önce coğrafi tescilini aldığımız haberini müjdeleyen Mutlu AYDEMİR, Balıkesirin Adını Türkiye Ve Dünyada Duyuracak Tescilli Çalışmalarla Şehrin Marka Kimliğini Ön Plana Çıkaran Balıkesir Pullu’sunu Milletvekili Belgin Gökçe Uygur ile Emine Erdoğana takdim Etti.

 

 

Emine Erdoğan Balıkesir Pullu’suna Övgüler Yağdırdı!

 

Mutlu Aydemir’in Balıkesir Pullusu’nu tanıttığı Emine Erdoğan eseri çok beğendi,nasıl hazırlandığı hakkında bilgi aldı , yakından incelediği Balıkesir Pullusu’nu Millet Evi’nde kendi elleriyle serdi. Övgülerini belirten Emine Erdoğan’a Mutlu Aydemir eserin tüm inceliklerini ve coğrafi işaret sahibi olma sürecini anlattı.

 

Aydemir : Balıkesirli Hanımlarımızın Eserlerinin Adı Tüm Türkiye ve Dünyada Anılacak!

 

Balıkesir Pullusu’na coğrafi işaret kazandırarak kültür hizmetine imza atan Vekil Mutlu Aydemir bu süreçte katkısı büyük olan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne ,Balmek kurslarına teşekkür ederek : Balıkesirli Hanımlarımıza,Balmek Kurslarımız ve Büyükşehir Belediyemize çok teşekkür ediyorum, Balıkesir’imizin ve Balıkesirli hanımlarımızın eserleri tüm Türkiye’de ve dünyada anılacak şeklinde konuştu

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.