Balıkesir Merhaba Gazetesi

‘Çok çalışacağız’

‘Çok çalışacağız’
26 Kasım 2014 - 0:02

Genel

Olağan kongrede Burhaniye İlçe Başkanı seçilen Onur Bedir, çok çalışacağını, göreve layık olacağını söyledi.

Ak Parti’nin 5. olağan ilçe kongreleri sürecinde Burhaniye İlçe Başkanlığı görevine seçilen Onur Bedir, kendisine güvenenleri mahcup etmeyeceğini, çok çalışacağını söyledi.

13 Kasım 2014 Perşembe günü yapılan kongrede 312 delegeden 254’ünün oyunu alarak ilçe başkanı seçilen Onur Bedir, kendisine oy veren vermeyen herkese teşekkür ettiğini belirtti. Bedir, “Beni ve ekibimi bu göreve layık görerek bize oy veren vermeyen herkese çok teşekkür ediyorum.

Hizmet için geldik, çok çalışacağız. Bize güvenenleri, destekleyenleri asla mahcup etmeyeceğiz.30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Partimize oy vererek; adayımız Necdet Uysal’ı başkan seçen seçmenimizin hepsinin Ak Parti’li olduğunu söylemek tabii ki mümkün değil.

Değişik partilere meyilli oldukları halde partimize ve adayımız Necdet Uysal’a güvenerek, teveccüh gösterip bize oy vermiş olan seçmenimize bir gönül borcumuz var. Ayrım gözetmeksizin her kesimden insanımızı kucaklayarak tüm halkımızla bütünleşeceğiz. Kapımız her zaman herkese açık olacak. Kimseyi küstürmeyeceğiz” dedi.

HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.