Balıkesir Merhaba Gazetesi

“CUMHUR’A EN BÜYÜK DESTEK ALTIEYLÜL’DEN”

“CUMHUR’A EN BÜYÜK DESTEK ALTIEYLÜL’DEN”
11
11 Mart 2019 - 18:56

Altıeylül Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Parti Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını hızlandırdı.

Başkan Avcı hafta sonu AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur ile birlikte Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek hayırlı işler dileyerek sohbet etti. Başkan Avcı daha sonra eşi Cemile Hanım ile birlikte üçüz bebekleri dünyaya gelen Çatlı ailesi ile bir araya gelerek Defne, Nehir ve Öykü’ye sağlık ve başarılı ömürler diledi. Başkan Avcı ve eşi Cemile Hanım daha sonra Gülfüye ve İsmail çiftini ziyaret ederek hatır sordu.

 

 “1 NİSAN’DA CUMHUR İTTİFAKI’YLA DEVAM”

Nergiz’de düzenlenen mitinge Başkan Kafaoğlu ile birlikte katılan Avcı, burada yaptığı konuşmada  “3.5 yılı kurucu belediye başkanımız Zekai Kafaoğlu önderliğinde yolumuza devam ettik. 15 aydır da Zekai Kafaoğlu başkanımız Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra bu kardeşiniz sizlere hizmet etmek için devam ediyor. İnşallah 1 Nisan’da sadece Altıeylül’de değil Büyükşehir’de Cumhur İttifakı Yücel Yılmaz başkanımızla devam edecektir.” dedi.

 

NERGİZ’E SOSYAL KONUT VE YOL HİZMETİ

Avcı konuşmasını şöyle sürdürdü:“İnşallah önümüzdeki süreçte de Nergiz’in ihtiyaçlarını bir bir belirleyerek, kademe kademe ilerleyerek Nergiz’e hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze katacağız”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.