Balıkesir Merhaba Gazetesi

CUMPA’DA ‘YOK’ YOK

CUMPA’DA ‘YOK’ YOK
26 Mart 2016 - 0:27

Genel

CUMPA’DA ‘YOK’ YOK

Balıkesir’in en fazla tercih edilen alışveriş noktalarından bir tanesi de CUMPA AVM. Uygun fiyatları ve geniş seçenek yelpazesiyle alışveriş severleri bekleyen CUMPA AVM’ nin sahibi İbrahim Bayram, B.MERHABA okuyucularına alışverişin tüyolarını verdi.

Cumpa Alışveriş Merkezi sahibi İbrahim Bayram, Balıkesir’de iyi bir işletme kurarak en fazla seçeneği uygun fiyatlarla tüketiciye ulaştırdıklarını dile getirdi. Balıkesir’deki tüketici kitlesinin çoğunlukla öğrencilerden oluştuğunu söyleyen İbrahim Bayram, ‘Balıkesirli vatandaşlarımız öğrencilerimize sahip çıksınlar. Ekonomimiz Üniversite gençliği sayesinde canlanıyor.’ Dedi.

‘Kalitenin Ucuz Hali’

İşletme sahibi İbrahim Bayram, ‘Balıkesir’de işletmemizi 2009 yılının ekim ayında açtık. Anafartalar caddesi ve Çardaklı mevkinde bulunan iki şubemiz var. Bunun yanı sıra Çanakkale’de üçüncü şubemiz yakın zamanda hizmete girdi. Biz kurulduğumuz günden bu yana kalite standartlarımızı arttırarak hizmet vermeye devam ettik. Ürün çeşitlerimizi arttırdık. En uygun fiyatları oluşturduk. İddia ediyoruz ki bu fiyatlar ve bu kalite başka bir yerde bulunmaz. İşletmemizde beyaz eşyadan, zücaciyeye kırtasiye ürünlerinden kozmetik ürünlerine kadar pek çok alan mevcut. Bir alışverişte alınacak tüm ürünlere mağazamızda ulaşılabilir’ diyerek CUMPA AVM’de bulunan ürün çeşitlerini anlattı. İbrahim Bayram, ‘ işletmelerimizde yaklaşık 25 personele istihdam sağlıyoruz. Bundan sonraki hedefimiz, şube sayımızı arttırarak, istihdam edebileceğimiz kişi sayısını da arttırmak’ dedi.

‘Öğrenci Balıkesir’in Bel Kemiği’

Balıkesir’in en önemli tüketici profilini gençlerin oluşturduğunu söyleyen işletme sahibi İbrahim Bayram, ‘Vatandaşlarımız, öğrencilere sahip çıksın, ekonomi onlar sayesinde iyileşiyor’ dedi. Sözlerine devam eden İbrahim Bayram, ‘Bizim müşteri profilimizi genellikle öğrenciler oluşturuyor. Okulların açık olduğu dönemde satışlarımız çok iyi gidiyor. Ama Üniversitenin tatil olmasıyla birlikte satışlarda gözle görülür bir düşüş yaşıyoruz. Biz öğrencilerimize değer veriyoruz. Onların en ucun ürünleri alabilmesi için elimizden gelen fiyat indirimlerini uyguluyoruz. Balıkesirli vatandaşlarımız da bu konuda duyarlı olmalı ve öğrencilerimizin yanında yer almalı. Öğrenciler, Balıkesir ekonomisinin bel kemiği. Balıkesir’de ekonomi gittikçe daralıyor. O yüzden vatandaş ve esnaf öğrencilerimize iyi davransınlar. Biz onlar sayesinde ekmek yiyoruz.’ Diyerek her zaman öğrenci dostu bir işletme olduklarını sözlerine ekledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.