Balıkesir Merhaba Gazetesi

Cundalı Balıkçılardan Evlere Taze Balık

Cundalı Balıkçılardan Evlere Taze Balık
03 Aralık 2020 - 14:30

Cundalı Balıkçılardan Evlere Taze Balık

Ayvalık İlçesi’nde covid-19 kısıtlamaları sebebi ile balık restaurantlarının kapatılması üzerine işletmelere balık temin eden Cundalı balıkçılar evlere taze balık servisi yapmaay başladı.

TAZE BALIKLAR EVE SERVİS EDİLİYOR

Ayvalık İlçesi’nde Cunda Adası Balıkçıları pandemide evlere taze balık servisi yapıyor. Cunda Adası’nda ülkenin dört bir yanında olduğu gibi covid-19 salgını ile mücadele kapsamında alınan tedbirler doğrultusunda balık restaurantlarının hizmetleri durdurdu. Balık restaurantlarının faaliyetlerinin durması üzerine işletmelere balık temin eden Adalı balıkçılar bu sefer İlçe sakinlerinin evlerine taze balık servisi yapmaya başladılar.

TAZE KÖRFEZ BALIKLARI SOFRALARI SÜSLÜYOR

Sabahları taze taze tutulan körfez balıkları akşamları kısıtlamalar sebebi ile evlerinde vakit geçiren vatandaşların sofralarında yer alıyor. Her gün bu hizmeti sağlayan Ada balıkçılarından ilçe sakinleri de memnun. Pandemi sürecinin başından beri kısıtlama saatleri dışında hizmet veren balıkçılar vatandaşların evde kaldıkları taktirde kendilerine balık götürmekten memnuniyet duyduklarını dile getirdiler. Haber Merkezi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.