Balıkesir Merhaba Gazetesi

DEMİRÖZER ‘BALIKESİRE İNSANLARA VURGUNUM’

DEMİRÖZER ‘BALIKESİRE İNSANLARA VURGUNUM’
27 Mart 2015 - 0:03

Genel

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Hilal Demirözer B. Merhabayı ziyaret etti. 2011 seçimlerinde 8.sıradan aday olan Hilal Demirözer, 2015 seçimlerinde milletvekili olmak için ‘Yeni Türkiye ve Güçlü Balıkesir için ‘’yeniden’’ dedi.

Ziyarette gündem üzerine sohbetlerde bulunan Demirözer, Yeni Türkiye’nin temellerinin önceden atıldığını ve Yeni Türkiye yolunda Güçlü Balıkesir için yeniden bir kez daha adaya adayı olduğunu söyledi.Demirözer,Balıkesir’de yaşamış, okumuş ve yaşam mücadelesi vermiş her köşesinde onlarca hatıramın olduğu hüzünlerimde sevinçlerimde yaşadığım köyümde feraceli, elleri kınalı Babaannemin söylediği türküleri dinlediğim, elinde bastonu ile bizlere her yanı tarih dolu memleketimin kahramanlık destanlarını anlatan Hacı dedemin hikâyeleri ile büyüdüğüm ve bizi biz yapan Balıkesir’in tüm hasletlerine sahip sımsıcak insanlarına vurgunum. Balıkesir’e hizmetkâr olmaya adayım’ dedi.

Hilal DEMİRÖZER Kimdir?
Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir Milletvekili Aday Adayı
Hilal DEMİRÖZER
6 Aralık 1980 tarihinde Almanya’da gözlerimi dünyaya açtım. Ailemin kesin dönüş kararı alması ile birlikte 1992 Yılından itibaren yaşamıma Balıkesir’de devam ettim. Ailem aslen Kepsut İlçemizin Nusret köyünden olup, uzun yıllar şuan Karesi İlçemize bağlı olan Vicdaniye Mahallesinde ikamet ettim. 2008 yılı itibari ile ise Altıeylül İlçesi Bahçelievler Mahallesinde ikamet etmekteyim. Çiftçi bir ailenin 4 çocuğundan en büyük evlatlarıyım Orta ve lise eğitimimi Balıkesir’de tamamladıktan sonra yüksek öğrenimimi ise Halkla İlişkiler Bölümünü okuyarak bitirdim. Halen eğitim hayatıma Çalışma Ekonomisi Bölümü Öğrencisi olarak devam etmekteyim. İyi düzeyde İngilizce ve ana dilim gibi Almanca bilmekteyim. 2006 yılından itibaren Demirözer Sigorta ve Aracılık Hizmetleri isimli işletmemle Balıkesir’e ve Balıkesirlilere hizmet vermekteyim. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve kampanyalarında görev aldım. Halen kısa adı Müsiad olan Müstakil İş Adamları Derneği Balıkesir Şubesinin tek bayan üyesiyim.AK Parti davasına 2005 yılında dahil oldum. Vicdaniye Mahallesi Mahalle Başkanı olarak başladığım siyaset hayatında İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği, İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı, iki dönem de İl Ana Kademe Yönetim Kurulu Üyeliklerinde bulundum. 2011 yılında ise gerçekleşen Genel Seçimlerinde teşkilatımızın, Genel Merkezimizin ve kıymetli büyüklerimizin taktiri ile 8.sıra adayı olarak listede yer almanın mutluluğunu, onurunu ve gururunu yaşadım. Yeni dönemde de Balıkesir için, Balıkesirliler için bir kez daha bu kutlu davanın bir neferi olarak bu göreve talibim.

MİSYONUM & VİZYONUM
Vizyonumuz
Bir gözü mazide bir gözü atide olan geçmişin değerini bilip geleceğe emin adımlarla ileryen 2023 ve 2071 vizyomuza sıkı sıkıya bağlı şehrimizi plaka kodu gibi 81 il içinde her anlamda 10 numara yapacak ülkemizi ise aynı ilimiz gibi dünya’nın en gelişmiş 10 ülkesi arasında yer alması için var gücümüzle katılımcı bir ruhla ben değil biz olarak hedeflerimizi belirliyoruz.
Misyonumuz
Bu şehirde ve bu ülkede yaşayan herkesin din, dil, ırk, düşünce farklılıklarına saygılı, ötekileştirmeyen, sahip çıkan kucaklayan insan ve hizmet odaklı bir anlayış içindeyiz.
DURMUŞ ALİ DOĞDU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.