GündemMagazin

Deniz Akkaya’dan Şok İddia: “Kızım Beni Balkona Kilitledi”

Ünlü manken Deniz Akkaya, 16 yaşındaki kızı tarafından şiddete maruz kaldığını ve balkona kilitlendiğini açıkladı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, kızının telefonunda yurtdışına kaçma planlarını keşfettiğini ve yaşanan olaylar karşısında dehşete düştüğünü belirtti.

Deniz Akkaya’dan Şok İddia: “Kızım Beni Balkona Kilitledi”

Deniz Akkayadan Sok Iddia Kizim Beni Balkona Kilitledi 1

“Kızımın Telefonunu Ele Geçirince Yurtdışı Planlarını ve Fazlasını Gördüm”

Deniz Akkaya, sosyal medya platformu X üzerinden yaptığı açıklamada, kızının telefonunu ele geçirince şoke edici bilgilere ulaştığını söyledi. Akkaya, “1997 senesinde başlayan kariyerin ve çok mutlu bir hayatın akabinde son derece yanlış bir baba seçimi ile hamile kaldım ve hayatım resmen kabusa döndü. Bir ruh hastası ile verdiğim velayet savaşı bir ömür sürdü. Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. Benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum. Fiziken bana saldırması yetmediği gibi beni 1,5 saat balkona kilitledi. Komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112’yi aramam neticesinde kurtarıldım,” dedi.

Deniz Akkayadan Sok Iddia Kizim Beni Balkona Kilitledi 2

“Ergenliğin Arkasına Saklanmasına İzin Vermeyeceğim”

Deniz Akkaya, kızının davranışlarına karşı kararlı duruşunu şu sözlerle ifade etti: “Polislere de karşı çıkan, sonrasında bir de hızını alamayıp bana itibar suikasti yapan bu ruh haline, ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim. Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz? Kontrolsüzce severek. Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin. Bazı gerizekalılar benim hayatımı yaşamazken boş yapıyor! Beni saatlerce balkona kilitleyen kızım, polisleri aramaya cesaret edemez derken aramam neticesinde gelen ekiplere çıkardığı zorluk yetmedi, bir de beni dövdü diyerek itibar suikastine geçti. Ben bu hayatı, birileri üstünde tepinsin diye inşa etmedim. Bilip bilmeden bu hayatı yorum yapmayın!”

Deniz Akkayadan Sok Iddia Kizim Beni Balkona Kilitledi 3

“Annelik Sorgulamasına Sert Tepki: ‘Aklınızı Alırım'”

Deniz Akkaya, paylaşımlarının ardından anneliğinin sorgulanmasına da sert tepki gösterdi. Olayın karakolda sonuçlandığını belirten Akkaya, “Haddinizi bileceksiniz. Benim sayfama anneliğimle ilgili yorum yapamazsınız. Aklınızı alırım. Her türlü aklınızı alırım. Kanunlu, kanunsuz. Benim canımı sıkmayın. Benim kızım, korkunç bir adamdan. Bu ülkede ilk para aklayanlardan biri, kötülükte sınır tanımayan biri. Ben kızımı Türkiye’nin en iyi okullarında okuttum. Anneliğime laf edenin alnını karışlarım,” ifadelerini kullandı.

Haber: Bülten

Hadise’nin Makyajsız Hali Sosyal Medyayı Salladı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu