Balıkesir Merhaba Gazetesi

Denizin Dalgaları Bir Aileyi Yuttu

Denizin Dalgaları Bir Aileyi Yuttu
05 Eylül 2022 - 14:43

Denizin Dalgaları Bir Aileyi Yuttu

 

Denizin kabarması ve dalgaların yükselmesiyle aile saniyeler içinde suyun içinde kayboldu. Balıkesir’in Erdek ilçesi Turanköy kırsal mahallesinde denize giren 20 yaşındaki gençse boğularak hayatını kaybetti.

 

Aile Dalgaların İçinde Kayboldu

Edinilen bilgiye göre, Kütahya Simav’dan Erdek’e düğün için gelen aile serinlemek için Turanköy kırsal mahallesinde denize girdi. Denizin kabarması ve dalgaların yükselmesiyle aile saniyeler içinde suyun içinde kayboldu.

4 Kişi Sahile Çıkartıldı

Turanköy plajında başlayan kurtarma çalışmaları sonucunda sahile çıkartılan 4 kişiden birisi olan 20 yaşındaki Abdullah K. isimli genç tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Boğulma tehlikesi geçirip önemli ölçüde etkilendiği gözlenen Murat K. ve İsmail K. olay yerine çağırılan 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından müdahale edildi.

Hayati Tehlikesi Sürüyor

İlk müdahalenin ardından Erdek Neyyire Sıtkı Sağlık Hastanesi’ne ve oradan Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildiler. Yaralıların birinin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Boğulma tehlikesi yaşayan 1 kişi ise olay yerinde yapılan müdahale ile tehlikeyi atlattı.İHA

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.