Balıkesir Merhaba Gazetesi

Destek Altıeylül’den, salon SMMMO’dan

Destek Altıeylül’den, salon SMMMO’dan
29 Ocak 2015 - 0:02

Genel

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ve Altıeylül Belediyesi ortak bir projeye imza atıyor.

Proje kapsamında Altıeylül Belediyesi desteği ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda SMMO Salonu’nda ‘Sinema Günleri’ düzenlenecek.
SMMMO Başkanı Metin Yalçın ve Yönetim Kurulu Üyesi Ertuğ Aslan Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular. Oda Başkanı Yalçın, geçtiğimiz sene oda toplatı salonunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda oda bölgesinde yer alan mahalledeki çocuklara yönelik sinema gösterisi yaptıklarını, bu sene ise Altıeylül Belediyesi’nin de desteği ile daha geniş ve kapsamlı bir şekilde çalışacaklarını belirtti.

Mutlu Aile Seminerleri ile Türkiye’de boşanma oranı 1,65 iken bu rakamın Balıkesir’de 1,95 olmasından yola çıkarak ailelere sağlık, mutluluk, din, iletişim, hukuk ve diğer konularda seminerler verdiklerini vurgulayan Kafaoğlu bu seminerlerin SMMO salonunda yapıldığını belirterek “Oda olarak bize salonunuzu, gönlünüzü ve kapınızı açtınız” dedi.

“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda SMMMO ve belediyemiz ortak bir çalışma ile sinema günleri düzenleyebiliriz” diyen Kafaoğlu “Bunu sadece bir güne değil 3-4 güne yayabiliriz. Belediyemiz bu konuda desteğe hazır” şeklinde konuştu. Daha önce de buna benzer projeler hazırladıklarını, Balıkesir Sanat Merkezi ile birlikte kırsal mahallelerdeki öğrencilere tiyatro gösterisi yaptıklarını dile getiren Başkan Kafaoğlu sanatın ve sanatçının yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. HABER MERKEZİ

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.