Balıkesir Merhaba Gazetesi

Deva Partisi Bandırma’da İlçe Başkanı Arıyor!

Deva Partisi Bandırma’da İlçe Başkanı Arıyor!
24 Şubat 2022 - 12:30

Deva Partisi Bandırma’da İlçe Başkanı Arıyor!

 

DEVA Partisi Balıkesir İl Başkanlığı, Bandırma İlçe Başkanlığı Yönetiminde yaşanan istifalarla birlikte düşen yönetimin yerine, vatandaşlara duyuru yaparak görev daveti yaptı.

 

DEVA Partisi Balıkesir İl Başkanlığı, DEVA Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı Yönetiminin 22 Şubat 2022 tarihi itibariyle düştüğünü duyurdu. Yaşanan istifalar sonucunda partinin GMYK Toplantısında alınan kararla yönetim kurulunun düştüğü belirtilen açıklamada, vatandaşlara görev alma çağrısında bulundular.

 

MEVCUT YÖNETİM SONA ERDİ

 

“DEVA partisi kadrolarında görev almak isteyen bütün vatandaşlarımızı partimize bekliyoruz.” şeklinde bir duyurunun da yer bulduğu açıklamada, “DEVA Partisi Bandırma İlçe yönetiminde yaşanan istifalarla fiili olarak daha önceden düşen mevcut yönetim, 22.02.2022 tarihinde gerçekleştirilen DEVA Partisi GMYK Toplantısında alınan karar neticesinde sona ermiştir.” ifadeleri yer aldı.

 

AYŞEGÜL ÖZDEMİR’E TEŞEKKÜR

 

Yeni yönetim kurulu oluşturmak için çalışmalara başlandığı ifade edilen açıklama şöyle devam etti; “Genel Merkez Yönetim Kurulunun takdirleri, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı’nın talimatı ile Balıkesir İl Başkanlığı ilçede yeni bir yönetim kurulu oluşturulması için çalışmalara başlamıştır. DEVA Partisi Bandırma İlçe kurucu başkanı Ayşegül Özdemir’e bu zaman kadar ortaya koymuş olduğu emekler için teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz.”

 

VATANDAŞLARI PARTİMİZE BEKLİYORUZ

 

Açıklama, şu ifadeler ile noktalandı; “İl Başkanlığı olarak, Bandırma’ya yakışan yeni bir başkan ve yönetimle inşallah çok güzel işler yapacağımıza olan inancımızı ortaya koymaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Bu minvalde DEVA partisi kadrolarında görev almak isteyen bütün vatandaşlarımızı partimize bekliyoruz.”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.