İlçe HaberleriSiyaset

Deveciler ‘den ‘Yanınızdayım’ Mesajı

Başkan Deveciler, Emek ve Dayanışma Günü'nde İşçi ve Emekçilerin Yanında Olduğunu Vurguladı

Deveciler ‘den ‘Yanınızdayım’ Mesajı

Deveciler Den Yaninizdayim Mesaji 1
Deveciler ‘Den ‘Yanınızdayım’ Mesajı

“Alın teri ve emek en yüce değerdir”

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında işçi ve emekçilerin her daim yanlarında olduklarını belirtti. Başkan Deveciler, bu özel günün işçilerin birlik ve dayanışmasının önemini vurgulayan en özel kazanımlardan biri olduğunu dile getirdi. Deveciler, “Bizler için, alın teri ve emek en yüce değerdir. İnsana insan olarak değer veriyor, emeğe ve alın terine saygı duyuyoruz” dedi.

1 Mayıs’ın Çıkış Noktasına Değindi

1 Mayıs ruhunun önemine değinen Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, mesajında şunları ifade etti: “1 Mayıs insanca yaşamak için haklı bir baş kaldırışın yıl dönümüdür. Temelleri 1880’li yıllara dayanan, işçilerin günlük çalışma saatleri konusunda küresel ölçekte verdiği mücadeleden doğan 1 Mayıs, çalışanların sorunlarının dile getirilmesine, çözüm yollarına ilişkin görüşlerin tartışılmasına olanak sağlamıştır.”

“Bu en büyük önceliğimiz”

Başkan Deveciler, göreve geldikleri ilk günden bu yana doğru kaynak kullanımı ve çalışanların haklarını eksiksiz alabilmeleri için çalışanların her zaman yanlarında olduklarını ifade etti. Ayrıca, işçilerin hak arayışlarına, iş güvenliği konusundaki gereksinimlerine ve sendikal faaliyetlerine her zaman destek verdiklerini belirtti. Deveciler, “Emeklerinin karşılığı olan ücret ödemelerini zamanında ve haklarını kendilerine teslim edecek şekilde yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Bu en büyük önceliğimiz olacak” şeklinde konuştu.

Haber: Bülten

Deveciler ‘den ‘Yanınızdayım’ Mesajı

CHP İl Başkanı Erden Köybaşı’nın 1 Mayıs Mesajı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu