GündemSiyasetTürkiye Gündemi

Devlet Bahçeli, Ülkü Ocaklarıyla Kampa Giriyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 24-26 Mayıs tarihleri arasında Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı il başkanları ile bir araya gelecek

Devlet Bahçeli, Ülkü Ocaklarıyla Kampa Giriyor

Devlet Bahçeli, 24-26 Mayıs tarihleri arasında Ankara Kızılcahamam’da düzenlenecek kampta Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı il başkanları ile bir araya gelecek

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı il başkanları ile Kızılcahamam’da bir araya gelecek. 24-26 Mayıs 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan kamp, Bahçeli’nin milletvekilleri, il başkanları ve belediye başkanları ile yaptığı geleneksel Kızılcahamam kamplarının bir devamı niteliğinde.

Devletbahceli 2

Alınan bilgiye göre, Türk gençliğinin gelişimi ve çağın şartlarına uygun donanıma sahip bireyler olarak yetişmesi amacıyla daha önce de düzenlenen kamp programı, bu yıl Ülkü Ocakları il başkanlarına yönelik gerçekleştirilecek.

Sunumlar Yapılacak Kampın açılış konuşmasını MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yapacak. Ülkü Ocakları il başkanlarına çeşitli konularda uzman isimlerce bilgilendirmelerde bulunulacak. Program, Parti İçi Eğitim, Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zühal Topçu tarafından koordine edilecek.

Kamp süresince Ülkü Ocakları il başkanlarına “Türk gençliği, Türkiye gündemi, Türk dünyası ve uluslararası gelişmeler, teknoloji kullanımı ve toplumu ilgilendiren meseleler” hakkında kapsamlı sunumlar gerçekleştirilecek.

Balıkesir’in TBB Temsilcileri Belli Oldu

AA

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu