Balıkesir Merhaba Gazetesi

DİLLERE DESTAN DÜĞÜN

DİLLERE DESTAN DÜĞÜN
30 Eylül 2015 - 0:10

Genel

Altıeylül Belediye Meclis Üyesi Cüneyt Barlin ve Gülcan Barlin çiftinin oğulları Yunus Barlin, Sedat ve Çiğdem Yakut çiftinin kızı Nadire Yakut ile hayatlarını birleştirdi.

Altıeylül Belediye Meclis Üyesi Cüneyt Barlin’ in oğlu Yunus Barlin’ in düğünü dillere detan bir şekilde yapıldı.  Balıkesir’ in önde gelen isimlerini bir arada buluşturan Yunus ve Nadire çiftinin düğününde  Nikâhı Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur kıyarken, nikah şahitliğini ise Vali Mustafa Yaman, milletvekilleri Sema Kırcı, Mahmut Poyrazlı, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Karesi Belediye Başkan Vekili Yasin Sağay, AK Parti il başkanı Dinçer Orkan yaptı. Nikah töreninin ardından salonda piste çıkan Yunus ve Nadire çifti ilk olarak dans etti daha sonra davul ve zurna eşliğinde oyunlar oynadı. Oyunlara Meclis Üyesi Cüneyt Barlin eşlik ederken Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve Ak Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Hasan Şafak, Ak Parti Altıeylül teşkilat üyeleri damatla birlikte pistte oynadı. Başkan Kafaoğlu oyun esnasında yanına gelen davulculara para verdi.
Düğünün sonunda ise ünlü şarkıcı Linet sahne aldı. Şarkıcı Linet parçalarını seslendirirken salondaki davetliler hep bir ağızdan linet’ e eşlik etti. KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.