Balıkesir Merhaba Gazetesi

Dinçer Orkan ‘‘Gelir Arttırıcı Yatırımları Lafla Değil İcraatla Belgeliyoruz”

02 Eylül 2022 - 13:55

Dinçer Orkan ‘‘Gelir Arttırıcı Yatırımları Lafla Değil İcraatla Belgeliyoruz”

 

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, “Gelirimizi artıran yatırımlarımız sayesinde ilçemizin değerine değer katıyoruz. Biz lafla, sözle değil, icraatlarımızla bunu belgelemiş oluyoruz” dedi. Başkan Orkan, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci ile yatırım ve projeleri bizzat yerinde inceledi.

‘‘İHA VE YENİ KÖY KONAKLARI İÇİN ALTYAPI HAZIR”

Kültür ve Sanat Evi, Güneş Enerjisi Santrali (GES), Turplu Halı Saha ve Çok Amaçlı Salon, Kamçılı, Tatlıpınar, Yeniköy ve Kabakdere halı sahaları açılışları ardından, Temizlik İşleri Ek Hizmet Binası açılışı ve 1. Sınıf Katı Atık Getirme Merkezi temel atma töreni ile Atatürk Anı Evi açılışını gerçekleştirdi.  Karesi’de şimdi sıra Armutalan Kültür Merkezi ve Millet Bahçesi’nde. Karesi Belediyesi bu süreçte İnsansız Hava Üssü (İHA) ve yeni köy konaklarının temellerini de atacak.

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALINDI

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci ile yatırım ve projeleri inceledi.  Yatırım ve projeleri yerinde inceleyen Başkan Orkan ve Zenbilci daha sonra belediyede çalışmalar hakkında brifing aldılar.  Zenbilci çalışmalarından dolayı Başkan Orkan’a teşekkür etti. İnceleme gezisi ve ziyaretlerde AK Parti Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu’da yer aldı.

BAŞKAN ORKAN: “KARESİ’DE GELİŞİM SÜRÜYOR”

Karesi Belediyesi olarak vatandaşa en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını söyleyen Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, “Tarihi, doğası, kültürü ve sanatıyla kimlikli bir kent Karesi için çalışıyoruz. Değişen ve gelişen çağın gerekliliklerini doğru analiz ederek modern ve kimliği korunmuş bir şehircilik planı ile ilerlemeye devam ettiğimiz Karesi’de gelişim gün be gün devam ediyor’’.

‘’EN KALİTELİ KAMU HİZMETİ’’

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan: ‘‘İlçenin ruhuna heyecan katmaya, sakinlerinde de aidiyet duygusu oluşturmaya gönüllüyüz. Bu doğrultuda Belediyemizin tüm müdürlükleri ve birimleri canla başla çalışıyor. Sosyal imkânları zengin, ulaşılabilir, güvenli, parkları, bahçeleriyle yeşili bol Karesi’nin tabiat güzelliklerini korumak ve vatandaşlara en kaliteli kamu hizmetlerini sunabilmek adına yönetim olarak somut planlamalar yapıyoruz” dedi.

KAYNAKLAR VERİMLİ KULLANILIYOR

Başkan Orkan: “Geliştirdiğimiz programlar ile hedefimizi, vizyonumuzu net biçimde ortaya koyuyor, doğru ve tutarlı bütçe planlaması ile halkın kaynaklarını verimli bir şekilde kullanıp, faydası ve değeri yüksek hizmetleri Karesi sakinleri ile buluşturuyoruz. Gönül Belediyeciliğinin en güzel örneklerini sergiliyoruz. Spordan eğitime, kültürden sanata, altyapıdan üstyapıya, her alanda daha ileri gitme hevesiyle çalışırken sade günü planlamıyor, geleceğinde adımlarını atıyoruz.”. Haber: Nursima Akyürek

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deprecated: 3.1.0 versionundan beri WP_Query fonksiyonu çağrıldığı parametre ile geçerliliğini yitirmiş! caller_get_posts artık kullanılmıyor, yerine ignore_sticky_posts kullanın. in /home/merhaba/public_html/wp-includes/functions.php on line 5663

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.