Balıkesir Merhaba Gazetesi

Doğru işlerin yanındayız

Doğru işlerin yanındayız
06 Kasım 2014 - 0:03

Genel

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret eden Kamu-Sen İl Temsilcisi Yılmaz Kuran, “Doğru yapılan her işe destek vermeye hazırız” dedi.

Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Yılmaz Kuran, konfederasyonun şube başkanları ile birlikte Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret etti. Kafaoğlu’na başarı dileyen Kuran, “doğru yapılan her işe destek vermeye, elimizi taşın altına koymaya hazırız” dedi.

Son günlerde eğitim alanında ki yoğun çalışmaları sebebiyle ziyaretlerinin geciktiğini vurgulayan  Kamu-Sen İl Temsilcisi Yılmaz Kuran, “Sizin desteğinizle hizmetler olsun. Güzelin her zaman yanındayız, destekliyoruz. Elimizi taşın altına koymaya hazırız. Mahalli idare zor bir şeydir. Doğru yapılan şeylerin yanındayız” dedi.

‘SIFIRDAN KURULDU’

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da, yerel yönetim yasasıyla ilçelerinin yeni kurulduğunu belirterek, “Yeni belediyeyiz. Karesi ve Altıeylül olarak sıfırdan kurulduk. Belediye personeli dörde bölündü. 81 kırsal mahalleden de sorumluyuz bu mahallelerin de mahalleleri var, 107 ayrı yere hizmet veriyoruz. Kırsal mahallelerdeki vatandaşlarımıza belediye olduğumuzu hissettirmek için çöp konteynırı gönderdik, parke taşı döşedik ve parke taşı ihalesi yapıp kırsal mahallelere taş döşemeye devam edeceğiz. Kırsalda bulunan vatandaşlarımızın ayakları çamurdan kurtulacak. Merkezde de yeşil alana ağırlık vereceğiz” diye konuştu. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.