Balıkesir Merhaba Gazetesi

Dopdolu Kurtuluş Etkinlikleri

Dopdolu Kurtuluş Etkinlikleri
03 Eylül 2014 - 0:01

Genel

Dopdolu Kurtuluş Etkinlikleri

Dursunbey Belediyesi 3 Eylül Kurtuluş programı etkinlikleri kapsamında büyük bir organizasyona ev sahipliği yapacak.

08

 

İlçenin 92. Kurtuluş günü etkinlikleri kapsamında ilk program saat 12.30’da Çarşı Camiinde okunacak Mevlit programı ile başlayacak. Saat 13.45’de ise yine çarşı camii önünde vatandaşlara İrmik Helvası ve Dondurma ikramı yapılacak.

Daha sonra etkinlikler saat 18.00’da Kent Meydanında devam edecek. Burada Dünyaca ünlü Bursa Mehteran takımı ve Kılıç Kalkan ekibi bir gösteri gerçekleştirecek. 18.30’da ise Kent Meydanı, Çarşı Caddesi, Subaşı Caddesi, Suçıktı Bulvarı ve son olarak Saz Mesire alanına kadar Mehteran eşliğinde kortej yürüyüşü yapılacak. Kortej Yürüyüşünde Avcılık ve Atıcılık Derneği üyeleri tarafından kurusıkı silahlar ile atış yapılacak. Ayrıca DUMOK (Dursunbey Motosiklet Kulübü)’de motosikletleri ile kortejde yerlerini alacak.

Kortej yürüyüşünün ardından Saz Mesire alanında devam edecek etkinliklerde Mehteran takımının yanı sıra, Büyük beğeni toplayan Ritim Şov ekibi muhteşem bir gösteriye imza atacak. Ayrıca burada çocuklara yönelik, Şişme palyaço, tahta Bacak, Çizgi Film kahramanları gibi birçok eğlendirici ekip de görev alacak. Saat 20.30’da ise Halk oyunları topluluğu bir gösteri gerçekleştirecek. Halk oyunlarının ardından sat 21.00’da ise Popstar Belgin ve Harun sırası ile sahne alacak. 22.30’da ise Havai fişek gösterileri ile birlikte Ünlü sanatçı Baha kadife sesi ile Dursunbey halkına unutulmaz bir gün yaşatacak. HABER MERKEZİ

Untitled-1

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.