Balıkesir Merhaba Gazetesi

DSİ ve BASKİ İşbirliği

DSİ ve BASKİ İşbirliği
16 Ağustos 2022 - 16:50

DSİ ve BASKİ İşbirliği

 

AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı ile AK Parti MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, DSİ Genel Müdürü Dr. Lütfi Akça’yı ziyaret etti.Ziyarette Balıkesir’e yapılacak yatırımlar için destek aldı.

 

Tarımsal Sulamalarda Gündeme Geldi

AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı ile AK Parti MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur beraberlerinde BASKİ Genel Müdürü İzzet Günal ile birlikte, DSİ Genel Müdürü Dr. Lütfi Akça’yı ziyaret ettiler. Balıkesir il genelinde birçok içme suyu projesi, tarımsal arazilerin sulanması ve derelerin ıslahı başta olmak üzere birçok konuda öncülük alan Balıkesir heyeti DSİ Genel Müdürü Akça’ya gösterdiği yoğun ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

“Su Hayattır Anlayışı İle Balıkesir’i Önemsiyoruz”

Türkiye’yi doyuran il Balıkesir’e önümüzdeki günlerde ziyaret ederek yapılacak olan çalışmaları yerinde görmek, hayata geçirilmesi planlanan çalışmaların projeleri ile ilgili detaylı bilgi alacağını ifade eden DSİ Genel Müdürü Dr. Lütfi Akça “Su Hayattır” anlayışı ile Balıkesir’i önemsediklerini belirtti. Ayrıca çiftçilerin sulama problemleri çözmek için yoğun çaba sarf edeceklerini söyledi.HABER:NURSİMA AKYÜREK

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.