Özel Haberlerİlçe Haberleri

Düğün Sezonu Başladı: Hasanbaba Çarşısı’nda Fiyatlar Netleşti!

Balıkesir'de havaların ısınmasıyla birlikte düğün sezonunun kapıları aralandı. Evlilik hazırlıklarına başlayan genç çiftler, özellikle nişan ve nikah törenlerinde hediye edilecek ürünler için araştırmalarını hızlandırdı. 

Düğün Sezonu Başladı: Hasanbaba Çarşısı’nda Fiyatlar Netleşti!

Dugun Sezonu Basladi Hasanbaba Carsisinda Fiyatlar Netlesti 1
Düğün Sezonu Başladı: Hasanbaba Çarşısı’Nda Fiyatlar Netleşti!

Evlilik hazırlığı sürecine giren Balıkesirli çiftlerin alışveriş için en çok tercih ettiği noktalardan biri de Hasanbaba Çarşısı. Düğün aksesuarlarından hediyelik eşyalarına kadar geniş ürün yelpazesi sunan Hasanbaba çarşısında çiftlerin her ihtiyacına yönelik ürünler mevcut. Hasanbaba çarşısında bulunan Ocaktan Tuhafiye’nin sahibi Murat Ocak’tan yeni sezonun fiyatlarını gazetemerhaba.com’la paylaştı.

Dugun Sezonu Basladi Hasanbaba Carsisinda Fiyatlar Netlesti
Düğün Sezonu Başladı: Hasanbaba Çarşısı’Nda Fiyatlar Netleşti!

Kalite Fiyatları Etkiliyor

Hasanbaba Çarşı’sında bulunan Ocaktan Tuhafiye’nin sahibi Murat Ocaktan, genç çiftlerin taleplerini karşılamak için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Gelin çiçeği, nikah için hediyelikler ve gelin taçları gibi özel ürünlerin satışını yapan Ocaktan, fiyatların ürün kalitesine göre değiştiğini belirtiyor. Ocaktan, “Gelin çiçeği, nikah için hediyelikler ve gelin taçları gibi ürünlerin satışını yapıyoruz. Şu anda nikah ya da nişan hediyeliklerinde tanesi 20-35 ‘e kadar gidiyor. Yaptığımız ürünün kalitesine göre değişiyor. Gelin çiçekleri şu an en az 500 Tlden başlıyor. Burada da aynı şekilde gelinin isteğini bağlı ürünler ekledikçe fiyatlarda artış oluyor. Gelin tacı 300-600 TL arasında değişiyor. Saç aksesuarları ise 100- 150 TL arası oluyor. Damat yaka çiçeğide kullanılan malzemeye göre 20-35 TL arası değişiklik gösteriyor.” dedi.

Dugun Sezonu Basladi Hasanbaba Carsisinda Fiyatlar Netlesti 2
Düğün Sezonu Başladı: Hasanbaba Çarşısı’Nda Fiyatlar Netleşti!

Çiftler Ürünlerini Kendileri de Hazırlayabiliyor

Ocaktan, sadece hazır ürünlerin değil, ham malzemelerin de satışını yaptıklarını belirterek, “Bize gelen müşterileriler arasında kendisi yapmak isteyenlerde oluyor. Buradan malzeme tedariğini sağlayıp kendi zevkine göre süsleyebiliyor. Bu durumlarda da yardımcı olabiliyoruz.” dedi.

Dugun Sezonu Basladi Hasanbaba Carsisinda Fiyatlar Netlesti 3
Düğün Sezonu Başladı: Hasanbaba Çarşısı’Nda Fiyatlar Netleşti!

Haber: Elif Şahin

2024 Gelinliklerinde Yeni Trendler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu