Gündemİlçe Haberleri

Dünya Veterinerler Günü BAÜN’de Kutlandı

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Atlı Spor Topluluğu, Dünya Veteriner Hekimler Günü'nü anmak amacıyla dopdolu bir etkinlik düzenledi.

Dünya Veterinerler Günü BAÜN’de Kutlandı

Dunya Veterinerler Gunu Baunde Kutlandi 1
Dünya Veterinerler Günü Baün’De Kutlandı

Bir Çok Etkinlik Yapıldı

BAÜN Hayvancılık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde gerçekleşen etkinlik, akademisyenlerin, öğrencilerin ve hayvanseverlerin bir araya geldiği keyifli anlara sahne oldu. Etkinliğe, Veteriner Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Ziya İlhan liderliğinde birçok akademik personel ve öğrenci katılım gösterdi. Atlı sporların yanı sıra okçuluk yarışması, voleybol maçı ve canlı müzik dinletisi gibi çeşitli etkinliklerle renklendirilen program, katılımcılara unutulmaz bir gün yaşattı.

Dunya Veterinerler Gunu Baunde Kutlandi 2

Etkinlik Piknikle Sona Erdi

At binme etkinliği, katılımcıların heyecan dolu anlar yaşamasına olanak tanırken, okçuluk yarışması ise becerilerini sergileme fırsatı sundu. Ayrıca, spor ve rekabetin yanı sıra dostluk ve dayanışmanın da pekiştirildiği voleybol maçı, katılımcılar arasında keyifli bir rekabet ortamı oluşturdu. Etkinlik, keyifli bir piknikle sona ererken, katılımcılar doğanın tadını çıkardı ve birbirleriyle samimi sohbetler gerçekleştirdi. BAÜN Atlı Spor Topluluğu’nun bu özel etkinliği, veterinerlik camiasının önemli günlerinden birini coşkuyla kutlamış oldu.

Dunya Veterinerler Gunu Baunde Kutlandi 3

Haber: Bülten

Başkan Tanrıkulu Veteriner Hekimlerin Sorunları Paylaştı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu