Balıkesir Merhaba Gazetesi

Dursunbey Belediyesi Sorunları ‘BİP’ Üzerinden Dinleyecek

Dursunbey Belediyesi Sorunları ‘BİP’ Üzerinden Dinleyecek
11 Ocak 2021 - 11:57

Dursunbey Belediyesi Sorunları ‘BİP’ Üzerinden Dinleyecek

 

Dursunbey Belediyesi Sorunları ‘BİP’ Üzerinden Dinleyecek. Dursunbey Belediyesi sorun ihbar hattını BİP uygulamasına taşındığını duyurdu.

 

İHBAR HATTI UYGULAMASINDA YENİLİK

Dursunbey Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden ihbar hattı ile ilgili yapılan yeniliği duyurdu. Belediye hesaplarından yapılan açıklamada ilçede meydana gelen sorunların iletildiği ‘Sorun İhbar Hattı’nın BİP uygulamasına taşındığı belirtildi. Önceden Whatsapp isimli haberleşme uygulaması üzerinden sorun ihbarlarına yönelik hizmet veren belediye son dönemde gündemi sıkça meşgul eden Whatsapp yeni sözleşmesi sebebi ile mi yeni uygulamaya geçiş yapıldığına dair herhangi bir açıklama yapılmadı.

BİP’TEN HİZMET VERİLECEK

Whatsapp uygulamasının yeni sözleşmesi ile veri paylaşımı konusu ve kapsamına yönelik sorular gündemde yerini koruyor. Dursunbey Belediyesi tarafından Whatsapp uygulamasında yapılan değişikliklere yönelik açıklamada bulunulmadığı gibi eski ihbar hattının güncelliğini koruyup korumadağına ilişkin de herhangi bir açıklama yapılmadı. Dursunbey Belediyesi tarafından yapılan açıklamada yerli bir uygulama olduğu bilinen BİP üzerinden vatandaşların sorun ve taleplerine en hızlı cevabı verebilmek için çalışılacağı beliritildi. BİP üzerinden hizmet verecek ‘Sorun İhbar Hattı’nın numarası ise şöyle kaydedildi; 05416620132

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.