Balıkesir Merhaba Gazetesi

DURSUNBEY OSB’DE ELEKTRİK HATTI YAPIMI BAŞLADI

DURSUNBEY OSB’DE ELEKTRİK HATTI YAPIMI BAŞLADI
10
13 Kasım 2019 - 15:52

Dursunbey Organize Sanayi Bölgesi alçak gerilim ve yüksek gerilim elektrik hatları yapım işi ile 13 kilometrelik elektrik nakil çalışmaları başlıyor.

Belediye başkanlığı görevine gelir gelmez istihdam projeleri arasında gündeme aldığı Organize Sanayi Bölgesi için büyük çaba harcayan Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, alt yapı çalışmaları devam eden OSB’de elektrik hatları yapım işinin başladığını sosyal medya hesabından duyurdu. Geçtiğimiz aylarda Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında gerçekleşen ihale sonrası bugün yapım işi ve yer teslimi için Dursunbey Kaymakamlığında imzalar atıldı.

“İMZALAR ATILDI”

Dursunbey Kaymakamı Emrullah Temizkan, Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Başkan yardımcısı Sadettin Aslan, OSB Müdürü Ahmet Cengiz ile yüklenici firma sahibi Mucip Önder Akar’ın katılımı ile gerçekleşen imza töreni ile nakil hatları için yer teslimi yapıldı. Konu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan; “OSB’miz elektrik nakil hattı ve alçak gerilim, yüksek gerilim hattı yapım işi sözleşmesini imzaladık. Yüklenici firma Akan Nebati Yağ İnşaat, Taahhüt San. ve Tic A.Ş. sahibi Mucip Önder Akar’ın katılımı ile İlçe Kaymakamlığımızda, noter huzurunda gerçekleşen imza töreni sonrası yer teslimi için gereken imzaları da attık. OSB’mize Çalıköy’de bulunan TEAİŞ santralinden gelecek olan 13 kilometrelik enerji nakil hattımız ve OSB’miz içerisinde trafomuz dahil, dağıtım hatlarımızın yapımı başlıyor” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.