Balıkesir Merhaba Gazetesi

Dursunbey’de gençlik şöleni

Dursunbey’de gençlik şöleni
21 Nisan 2015 - 0:02

Genel

Dursunbey Belediyesi, ilçede gençlerin gönüllerinde eğlenebilmesi için Gençlik Şöleni organize etti. Gençlik şöleninde ünlü sanatçı Deniz Toprak, Modern müzik topluluğu, SASFAG de Poyrat halk dansları topluluğu sahne aldı.
Ddursunbey Belediyesi tarafından organize edilen ve Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen şölene, Dursunbeyliler yoğun ilgi gösterdi. Gençlik Şöleni’nde Dursunbey Belediyesi, engelli vatandaşları evlerinden araçlarla alarak, özel hazırlanan bölümde misafir etti. Gençlik şöleninin açılışında Poyrat halk danslarının folklor ekipleri sahne alırken, gösteride kına gecesi de yapıldı. Bu gösteride şimşirden yapılan gelin başlığı katılımcıların dikkatini çekti. Ardından SASFAG ekibinin sahne aldığı gecede birbirinden görsel Kafkas oyunları sahnelendi. Gençlik şöleninde Modern Müzik Topluluğu ekibinin birbirinden güzel parçaları seslendirilirken, gençler şarkılara eşlik etti.
Gençlik şöleninin sonunda ise sanatçı Deniz Toprak sahne aldı. Gecede son albümünden bir çok şarkıyı seslendiren sanatçı hit olan parçalarını da Dursunbeyliler ile birlikte seslendirdi. Şölen gece yarısına kadar sürerken, sanatçı Deniz Toprak, Dursunbey’de bulunmakta büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.
Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’ın da katıldığı gençlik töreninde sanatçı toprak, Başkan Bahçavan ve ekibine geceyi organize ettikleri için teşekkür etti. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.