Gündemİlçe Haberleri

Dursunbey’de Zabıta Sıkı Takipte

Dursunbey Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, vatandaşların huzur ve güvenle alışveriş yapabilmeleri için cuma pazarında denetimlerini sıkılaştırdı.

Dursunbey’de Zabıta Sıkı Takipte

Dursunbeyde Zabita Siki Takipte 1
Dursunbey’De Zabıta Sıkı Takipte

Sağlık İçin Harekete Geçti

Her hafta kurulan cuma pazarında, Dursunbey Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların sağlıklı ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamaları amacıyla kapsamlı bir denetim gerçekleştirdi. Zabıta ekipleri, özellikle hijyen kurallarına uyulup uyulmadığını, tezgahların düzenini ve ürünlerin etiketlenmesini titizlikle kontrol etti.

Dursunbeyde Zabita Siki Takipte 2

Önemli Uyarılar Yapıldı

Yapılan denetimlerde, pazarcı esnafının kurallara uygun hareket etmesi konusunda bilgilendirmelerde bulunan zabıta ekipleri, eksikliklerin giderilmesi için gerekli uyarıları yaptı. Denetimler sırasında herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmaması ise vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Dursunbey Belediyesi yetkilileri, halkın sağlığı ve güvenliği için denetimlerin aralıksız devam edeceğini belirterek, vatandaşlardan da pazar alışverişlerinde dikkatli olmalarını ve olası aksaklıkları zabıta ekiplerine bildirmelerini istedi.

Dursunbeyde Zabita Siki Takipte 3

Haber: Bülten

Vatandaşların Şikayetleri Zabıtayı Harekete Geçirdi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu