MagazinGündem

Duy Beni Dizisi Beyaz Perdeye Taşınıyor

Gençlerin sevgilisi olan "Duy Beni" dizisi beyaz perdeye taşınıyor. Yaz sonunda çekimlerine başlanacak olan film için dizi oyuncularına teklif götürülecek.

Duy Beni Dizisi Beyaz Perdeye Taşınıyor

Duy Beni Dizisi Beyaz Perdeye Tasiniyor
Duy Beni Dizisi Beyaz Perdeye Taşınıyor

Star TV’de 7 Temmuz 2022 tarihinde yayın hayatına başlayan ve 20 bölüm süren gençlik dizisi “Duy Beni”, sinema filmi olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Reyting rekorları kıran dizinin film versiyonu için harekete geçildi.

Duy Beni Dizisi Beyaz Perdeye Tasiniyor 4
Duy Beni Dizisi Beyaz Perdeye Taşınıyor

Yaz Sonunda Sette

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın edindiği bilgiye göre, Süreç Film’in dijital platform için hazırladığı ve sonrasında televizyona taşıdığı “Duy Beni” dizisinin film projesi Böcek Films tarafından prodüksiyonu üstlenilecek. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta’nın oturacağı projede, yaz sonunda sete çıkılması planlanıyor. İlk olarak dizinin sevilen oyuncularına teklif götürülecek.

Duy Beni Dizisi Beyaz Perdeye Tasiniyor 2
Duy Beni Dizisi Beyaz Perdeye Taşınıyor

Oyuncu Kadrosu Heyecan Yaratıyor

Farklı sınıfsal hayatlardan gelen gençlerin iyilik ve kötülük arasındaki savaşını anlatan “Duy Beni”nin dizi versiyonunda Helin Kandemir, Caner Topçu, Rabia Soytürk, Sümeyye Aydoğan, Meltem Akçöl, Burak Can, Dilara Sümbül, Taha Bora Elkoca, İzzet Yüksek, Jasmine Berkiş, İbrahim Yıldız, Gökçe Güneş Doğrusöz, Sena Gençtürk, Aytaç Uşun, Ege Kökenli, Berk Hakman, Durul Bazan ve Utku Coşkun gibi isimler yer almıştı. Film projesinde de bu isimlerin yeniden bir araya gelmesi bekleniyor.

Duy Beni Dizisi Beyaz Perdeye Tasiniyor 3
Beyaz Perdeye Uyarlanıyor

Haber: Bülten

Aslı Enver’den Kızına Duygusal Mesaj

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu