Balıkesir Merhaba Gazetesi

Eczanelerde Yoğunluk

Eczanelerde Yoğunluk
26 Temmuz 2021 - 13:47

Eczanelerde Yoğunluk

Haftasonu özellikle körfez bölgelerinde eczanelerde uzun kuyruklar oluştu.Geçtiğimiz haftasonu Burhaniye ilçesinde eczane önlerinde oluşan kuyruk AK Parti İlçe Başkanı Namık Kemal Gedikoğlu’nun da dikkatini çekti. Gedikoğlu bir olan nöbetçi eczane sayısının ikiye çıkarıldığını söyledi.

“Nöbetçi Eczane Konusunda Girişimde Bulunduk”

Burhaniye’de AK Parti İlçe Başkanı Gedikoğlu, eczane yoğunluğuna el attı. Burhaniye ilçesinde, AK Parti İlçe Başkanı Namık Kemal Gedikoğlu, nüfus yoğunluğu nedeniyle hafta sonları yaşanan eczane kuyruklarına el attı. Yapılan girişimler sonucu eczanelerin hafta içi 18.00 olan kapanma saatleri 19.30’a çekilirken, Cumartesi günleri de nöbetçi eczane sayısı ikiye çıkardılar.

Burhaniye’de turizm sezonunun başlamasıyla birlikte hafta sonları eczanelerin önlerinde oluşan kuyruklar AK Parti İlçe Başkanı Namık Kemal Gedikoğlu’nu harekete geçirdi. Başkan Gedikoğlu’nun yapmış olduğu görüşmeler sonucunda, eczanelerin 18.00 olan kapanma saatleri 19.30’a çekilirken, Cumartesi günleri de nöbetçi eczane sayısı ikiye çıkardılar. Burhaniye’de büyük bir yoğunluk yaşandığını anlatan Başkan Namık Kemal Gedikoğlu, “Vatandaşlarımızın sıkıntısını gidermek bizim görevimiz. Bu yüzden gerekli çalışmaları yapmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz haftadan itibaren Cumartesi günleri ilçemizde iki eczane nöbetçi oldu. Ayrıca, hafta içerisinde de 18.00 olan kapanma saatleri 19.30 olarak güncellendi” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.