Balıkesir Merhaba Gazetesi

Edremit bayrama hazırlanıyor

Edremit bayrama hazırlanıyor
23 Eylül 2015 - 15:10

Genel

 

Yaklaşan kurban bayramı dolayısı ile Edremit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, hazırlıklarını hızlandırdı. Ekipler, bayramda da çalışmalarını sürdürecek.

Edremit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçeyi yaklaşan kurban bayramına hazırlıyor. Günlük temizlik çalışmalarını sıklaştıran ekipler, dokuz günlük kurban bayrama tatili süresince aralıksız çalışmalarına devam edecek.

Yedi gün yirmi dört saat çalışmalarını yürüten temizlik işleri ekipleri, belediye sınırları içerisinde bulunan meydan, cadde ve sokakların temiz tutulması için kesintisiz hizmet verecek. Cadde ve sokakların yanı sıra çöp konteynerlerinin  dezenfekte işlemleri de yapılıyor. Kurban bayramı öncesinde belediyenin bütün birimleriyle üzerine düşen her türlü sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirdiğini söyleyen Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka; “Vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı en güzel şekilde geçirmesi için, üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz, Yaptığımız  çalışmalarımızla Kurban Bayramı’nda ilçemizde bulunan her vatandaşımız temiz, huzurlu ve rahat  bir bayram geçirecek” dedi.Kamil Akyürek

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.