Balıkesir Merhaba Gazetesi

Edremit Belediyesi’nde Senin Faturan Dayanışması Başladı

Edremit Belediyesi’nde Senin Faturan Dayanışması Başladı
06 Mayıs 2021 - 15:43

Edremit Belediyesi’nde Senin Faturan Dayanışması Başladı

Edremit Belediyesi tam kapanma döneminde dayanışmayı güçlendirecek “Senin Faturan” projesini bugün uygulamaya başladı.

Arslan, sistemin açılmasıyla birlikte Senin Faturan sisteminden fatura ödeyerek tüm Edremitli vatandaşları dayanışmaya davet etti.

Arslan geçtiğimiz günlerde kendi sosyal medya hesaplarından, bir elin verdiğini diğer elin görmemesi anlayışıyla ihtiyaç sahibi ailelere 17 günlük tam kapanma döneminde destek sağlayacak “Senin Faturan” projesinin başlayacağını duyurmuştu. Bugün projeyi hayata geçiren Arslan, sistemden fatura ödeyerek ilçede kendisinin başlattığı birlik ve dayanışma hareketine tüm kentlileri davet etti. Sosyal belediyecilik anlayışının bir gereği olarak ilk kez bir ilçe belediyesinde böyle bir projenin hayata geçirildiğini ifade eden Arslan, Senin Faturan projesinin çok sayıda ihtiyaç sahibi vatandaşa dokunabilmesi için tüm kentlileri sistemden fatura ödemeye davet etti.

Başkan Arslan yaptığı açıklama: “ Bugün Senin Faturan projesini hayata geçirmiş bulunmaktayız.  İhtiyaç sahibi, Edremit’te ikamet eden ailelerimiz ödeyemedikleri faturaları bize gönderebilirler. Hayırsever vatandaşlarımız ise sahipleri açıklanmayacak olan bu faturaları Senin Faturan sistemi üzerinden ödeyerek ayrıca ihtiyaç sahibi ailelerimize destek olabilirler. Başlattığımız dayanışmanın ihtiyaç sahibi tüm kentlilerimize ulaşmasını istiyoruz, bu amaçla tüm vatandaşlarımızı bu dayanışma hareketine katılmaya davet ediyoruz” dedi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.