EğitimGündemİlçe Haberleri

Edremit Kariyer Günleri’nde 600 Öğrenciye İş Fırsatı

Edremit Ticaret Odası'nın düzenlediği Kariyer Günleri'nde, 600 öğrenci 34 firma ile bir araya gelerek iş ve staj imkanlarını değerlendirdi.

Edremit Kariyer Günleri’nde 600 Öğrenciye İş Fırsatı

Balıkesir’in Edremit ilçesinde, Edremit Ticaret Odası tarafından düzenlenen Kariyer Günleri etkinliğinde gençler, iş ve staj çalışmaları için işverenlerle buluşma imkanı buldular.

Edremit Ticaret Odası, üyelerinin istek ve taleplerine hızlı ve kalıcı çözümler üretmek adına önemli adımlar atmaya devam ediyor. Bölgedeki nitelikli eleman sorununu çözmek amacıyla çeşitli sektörlerden gelen bildirimler doğrultusunda düzenlenen Kariyer Günleri, önemli bir işçi-işveren buluşması olarak gerçekleştirildi.

Edremit Kariyer Günleri'Nde 600 Öğrenciye İş Fırsatı
Kariyer Günleri

Kariyer Günü etkinliği, Edremit Kaymakamı Ahmet Odabaş, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, Edremit Belediye Başkan Vekili Yılmaz Tezcan, İŞKUR Balıkesir İl Müdürü Nazım Balcı, Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Ciğer, Edremit Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Hasan Demirhan ve Edremit İŞKUR Müdürü Gözde Şahin’in katılımıyla gerçekleşti.

Etkinlikte, Edremit, Havran ve Burhaniye’den gelen öğrenciler, Edremit Ticaret Odası üye firmaları ile bir araya geldi. 600’e yakın öğrenci ve 34 firmanın katıldığı etkinlik, öğrencilere iş ve staj imkanları hakkında bilgi edinme fırsatı sunarak, kariyer planlamalarına katkı sağladı.

Edremit Kariyer Günleri'Nde 600 Öğrenciye İş Fırsatı
Gençler Için Iş Ve Staj Imkanı

 

Haber: Bülten

Balıkesir’in TBB Temsilcileri Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu