Balıkesir Merhaba Gazetesi

EDREMİT’TE CADDELER YENİLENİYOR

EDREMİT’TE CADDELER YENİLENİYOR
03 Eylül 2020 - 16:43

EDREMİT’TE CADDELER YENİLENİYOR

 

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından İbrahimce Mahallesi’nde asfaltlama çalışması başlatıldı. İbrahimce’de 6 caddede 12 bin metre kare asfalt kaplaması yapılacak.

Çalışmaları yerinde takip eden Edremit Belediyesi Fen işleri Müdürü Abdullah Kesici, belirlenen program dahilinde İbrahimce ve Kadıköy Mahallesi’nde yoların asfalt kaplamalarının yapıldığını belirterek “Belediye Başkanımız Selman Hasan Arslan öncülüğünde ilçemizde bozuk bir yol kalmayıncaya kadar çalışmalarımız devcam edecek. İbrahimce’de ilk etapta 12 bin metrekare asfalt kaplaması yapıyoruz. Toplamda 100 bin metrekare asfalt kaplaması gerçekleştireceğiz. İkinci etap çalışmalarında diğer cadde ve sokaklarda çalışmalarımız devam edecek” dedi.

 

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan,  çalışmalar ile ilgili yaptığı bilgilendirmede; “Daha güzel bir Edremit’i hep birlikte oluşturabilmek için Edremit Belediyesi olarak Fen İşlerinden Park Bahçelere kadar tüm birimlerimiz ile birlikte sahada çalışmaya devam ediyoruz. Asfalt kaplama ve parke döşeme çalışmalarımız eş zamanlı olarak ilçemizin farklı mahallerinde gerçekleştiriliyor. Akçay da bizim, İbrahimce de bizim göz bebeğimiz. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak yolları, parkları, kentsel tasarımları ile güzel pırıl pırıl bir Edremit hedefiyle çalışmaya devam edeceğiz. Sahada ki çalışmalarımız Eylül ayında da ilgili müdürlüklerimizin programı dahilinde ara vermeden devam edecek” dedi.

 

Edremit Belediyesi ekiplerinin çalışmaları, İbrahimce, Gazi Celal, Tuzcumurat, Cennet Ayağı, Kadıköy, Yolören, Güre, Altınoluk, Narlı, Altınkum Mahallelerinde devam ediyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.