Balıkesir Merhaba Gazetesi

Edremit’te Ramazan Eğlenceleri Başladı

Edremit’te Ramazan Eğlenceleri Başladı
07 Nisan 2022 - 14:28

Edremit’te Ramazan Eğlenceleri Başladı

 

Edremit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından her akşam Edremit’in farklı mahallesinde düzenlenen “Ramazan Eğlenceleri” büyük ilgi görüyor.Edremit Belediyesi Ramazan ayı boyunca her akşam farklı bir mahallede Ramazan eğlencesi düzenliyor.

 

ÇOCUKLAR DANS ETTİ, OYNADI OYNAYARAK ÖĞRENDİ

İlk olarak Hamidiye, Cumhuriyet ve Tuzcumurat Mahallesi’nde yapılan eğlencelere aileler ve çocukların ilgisi büyük oldu.  Çocukların doyasıya eğlendiği oyunlar ve yarışmaların yapıldığı Ramazan eğlencelerinde Palyaço Papi arkadaşlarıyla birlikte gösteriler de yapıyor. Maskotların çeşitli yarışmalar düzenlediği, çocuklarla dansların edildiği etkinlikte çocuklar eğlenirken öğreniyor.

SELMAN HASAN ARSLAN: ‘’HERKESİ ETKİNLİĞE BEKLİYORUZ’’

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onlar için Edremit’te oyun alanları, parklar ve sosyal etkinlikler yapıyoruz. Bunun yanı sıra Ramazan ayı dolayısıyla Ramazan eğlencelerini her akşam başka bir mahallemizde yapılmak üzere başlattık. Ailelerin de çocukları ile birlikte akşamları güzel vakit geçirmeleri için herkesi etkinliğimize bekliyoruz” dedi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.