Balıkesir Merhaba Gazetesi

19 Ocak 2015 - 0:05

Genel

Ege Genç İşadamları Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu asil üyeliklerine BGİAD’tan üç isim girdi. Üç isim de yedek üyeliklere seçildi. Danışma, Denetleme kuralları ve Haysiyet Divanı’nda da Balıkesir’den  isimler yer aldı.

Balıkesir Genç İşadamları Derneği’nin (BAGİAD) bağlı olduğu Ege Genç İşadamları Dernekleri Federasyonu’nun (EGİFED) olağan genel kurul toplantısı İzmir’de federasyon merkezinde gerçekleştirildi. EGİFED Yönetim Kurulu asil üyeliğine BAGİAD’tan üç isim girdi.

Önceki gün yapılan, Balıkesir Genç İşadamları Derneği (BAGİAD) üyesi Aytuğ Yarmaz’ın divan kurulunda yer aldığı  genel kurul toplantısının sonucunda, BAGİAD  Başkanı Rahmi Kula,  Başkan Yardımcısı Emrah Bilcanlı ve Yönetim Kurulu Üyesi İ.Barış Aydın EGİFED Yönetim Kurulu asil üyeliklerine seçilirken, yine BAGİAD üyelerinden Burak Sezginsoy, İbrahim Onur ve Sefer Çetin ise yönetim kurulu yedek üyesi olarak seçildiler.

Aynı zamanda önceki dönem BAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı olan Mert Yavuz EGİFED Danışma Kurulu üyesi, Refik Altan EGİFED Denetleme Kurulu asil üyesi, M. Niyazi Eğinlioğlu, Haysiyet Divanı asil üyesi ve Özgür Fiskeci ise Haysiyet Divanı yedek üyesi olarak seçildiler.

EGİFED Yönetim kuruluna seçilen diğer asil üyeler ise; Temel Aycan Şen, Aydın Buğra İlter, Ali Barçın, Anıl Yüksel (EGİAD), Ömer Özkara, Şeyda Dağlı, Ali Kutay Yaralı (MAGİAD), Özkan Kalın (AKGİAD), Hakan Karakaş (NAZGİAD) ve İsmail Çoban ( BANGİAD) isimlerinden oluştu.

Yeni yönetime seçilen üyeleri kutlayan Genel Kurul Divan Başkanı Temel Aycan Şen, konuşmasında, bir dönem daha birlikte federasyon çatısı altında çalışmalara devam edeceklerini belirterek, dernekler arasındaki bağların kuvvetlendirilmesi   üyeler arasında ticaretin ve diyalogların artırılması konusuna  dikkat çekti.

‘BALIKESİR’İ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEĞE ÇALIŞIYORUZ’

Temel Aycan Şen’in konuşmasının ardından söz alan BAGİAD Başkanı Rahmi Kula; “Öncelikle EGİFED  yönetim kurulu üyeliğine seçilen arkadaşlarımı bir kez daha kutluyorum. Bizler, dernek üyelerimiz adına burada bulunmaktayız. Bir diğer amacımız ise bağlı olduğumuz  federasyon ve konfederasyon çatısı altında yapılan her türlü çalışmada, etkinlikte aktif olarak görev alarak ilimizi en iyi şekilde temsil etmektir. Birlikte çıktığımız bu yolda, birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek,  birbirimize destek olarak  çalışmalarımıza devam edeceğimize canı gönülden inanıyorum.  Bu vesile ile tüm arkadaşlarımı tekrar kutluyor ve yeni yönetimin hayırlı ve de uğurlu olmasını temenni ediyorum “ dedi.

Genel kurula Balıkesir Genç İşadamları Derneği (BAGİAD) başta olmak üzere EGİFED çatısı altında bulunan, Akhisar Genç İşadamları Derneği (AKGİAD) Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD),  Nazilli Genç İşadamları Derneği (NAZGİAD), Manisa Genç İşadamları Derneği (MAGİAD), Bandırma Genç Girişimci İşadamları Derneği’nin( BANGİAD)  delege ve üyeleri de katıldı. HABER MERKEZİ

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.