Balıkesir Merhaba Gazetesi

Eğitimi Bilimle Buluşturup Ürettiler ve Teslim Ettiler

Eğitimi Bilimle Buluşturup Ürettiler ve Teslim Ettiler
18 Aralık 2020 - 17:17

Eğitimi Bilimle Buluşturup Ürettiler ve Teslim Ettiler

 

İvrindi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından eğitimi bilim ile buluşturan özel bir ekiple ürettiği  “Temassız ateş ölçerli dezenfektan cihazı” İvrindi Devlet Hastanesine teslim edildi.

 

Tamamlandığını Duyurmuştuk Bugün Teslim Edildi

Önceki gün paylaştığımız “Balıkesir’de Sensörlüsünü Üretmişlerdi Ateş Ölçeri de Eklediler” haberde İvrindi’de daha önce temassız sensörlü dezenfektan standı üretildiğini ve bu standa Ateş ölçer ekleme çalışmalarının tamamlandığını duyurmuştuk. Bugün İvrindi İlçe Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama ile üretilen Temassız ateş ölçerli dezenfektan cihazının İvrindi Devlet Hastanesine teslim edildiği belirtildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yücel’e Teşekkür

İvrindi İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yücel Özel Büro ekibi koordinesinde üretimi gerçekleştirilen temassız ateş ölçerli dezenfektan cihazını İvrindi Devlet Hastanesine teslim etti.  İvrindi Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Mahmut Sakallı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yücel’e cihaz için teşekkürlerini iletti.

Öncelik Devlet Hastanesine

Mahmut Sakallı, “ Yüz koruma siperliği ile başlayan üretim yolculuğunuzda Temassız ateş ölçerli dezenfektan üretimine kadar olan süreçte ilk önceliği Devlet Hastanesine verdiğiniz için teşekkür eder çalışma ekibine başarılar dilerim“ dedi.

 “Tüm Kurumlarımızın Yanındayız”

İvrindi İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yücel, “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak özellikle bu süreçte yaklaşık 400 kişilik eğitim ordusu ile tüm kurumlarımızın yanındayız, vatandaşlarımız için hep birlikte elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi.

Haber: Kamil Akyürek

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.