Balıkesir Merhaba Gazetesi

Emin Ersoy “Çocuklar Gülerse Dünya Güler”    

Emin Ersoy “Çocuklar Gülerse Dünya Güler”    
18 Nisan 2022 - 16:00

Emin Ersoy “Çocuklar Gülerse Dünya Güler”

 

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy Havranlı çocuklarla buluştu. Havran Belediyesi tarafından Kent Müzesi bahçesinde iftar sofrası kuruldu. Çocuklara özel kurulan sofrada hem çocuklar hem de aileleri birlikteliğin mutluluğunu paylaştı.

 

Başkan Ersoy Çocuklarla Sohbet Etti

Etkinliğe İlçe Kaymakamı Enver Özderin, Belediye Başkanı Emin Ersoy, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Dayı İlçe Protokolü, çocuklar ile aileler katıldı. İlçe Müftüsü Sedat Karali’nin yaptığı dua ile hep birlikte açılan oruçların ardından Belediye Başkanı Emin Ersoy masaları ziyaret ederek çocukların ve ailelerin Ramazan ayını kutladı. Başkan Emin Ersoy çocukların mutluluğunun büyük önem taşıdığını bir çocuğun gülmesinin ailelere ve herkese yansıdığını söyledi.

Tiyatro Oyunu Sergilendi

Çocuklar gülerse dünya güler diyen Başkan Ersoy çocuklarımız geleceğimiz. Onlarla olmak bizleri de memnun ediyor.7’den 70’e herkes için çalışıyoruz” dedi. İftar sonrası Havran Belediyesi Kocaseyit Tiyatro ekibi birbirinden güzel tiyatro oyunlarını sergileyerek program sona erdi. İftar programında ikram edilen pamuk helva, elma şekeri ve Osmanlı macunu çocukların beğeniyle tükettiği şekerlemeler oldu. Haber: Nursima Akyürek

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.