Balıkesir Merhaba Gazetesi

EN SEVDİĞİNİZ YEMEK?

EN SEVDİĞİNİZ YEMEK?
20 Ekim 2015 - 0:05

Genel

Sevgili Çocuklar bugün ÇOCUKÇA sayfamızın misafirleri Fevzi Çakmak İlkokulundan arkadaşlarımız. Annelerin yaptıkları bütün yemekler elbette ki güzeldir ama severek ve keyifle yediğimiz yemeklerde bellidir.İlkokula giden arkadaşlarımıza annelerinin yaptığı yemekler arasında en sevdiği yemek nedir diye sorduk.

Enes: Annemin yaptığı yemeklerin arasında en çok köfteyi seviyorum. Pek çok şeyi seviyorum ama en çok köfteyi seviyorum.
Ethem: Annemin yaptığı yemeklerden en çok sarma bir de dolmayı çok seviyorum. Ben pek yemek seçmem hepsini yerim ama en sevdiklerim bunlar.
Furkan: Annemin yaptığı bütün yemekleri yerim ama en çok Sarma birde  Patates kızartmasını seviyorum.
Burak: Annemin yaptığı bütün yemekleri çok seviyorum ve yiyorum. En çok tavuk yaparsa çok seviyorum.
Yiğit: Annemin yaptığı yemeklerin hepsi çok güzel ama ben en çok mantı yemeyi seviyorum. Mantıyı annem çok güzel yapıyor.
Talha: Annemin yaptığı yemekler arasında en çok patates kızartması bir de kuru fasulyeyi çok seviyorum. Çok lezzetli ve güzel yapıyor annem.
Emre: Annemin yaptığı pizzayı çok seviyorum, pizza yemeyi çok severim ama annem yaptığı pizzalar daha güzel oluyor.
Ahmet Bera: Annemin yaptığı yemekler arasında en çok çiğ köfteyi çok seviyorum. Bütün yemekleri yiyorum ama çiğ köfte yapında daha çok seviyorum.
Eymen: Annemin yaptığı yemekler arasında en çok mercimek çorbası, pilav bir de nohut yemeğini çok seviyorum. Her yapılan yemeği yerim ama bunları daha çok seviyorum. Bir de düzenli beslenmeye dikkat ediyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.