Balıkesir Merhaba Gazetesi

Engelsiz öğrencilere piknik

Engelsiz öğrencilere piknik
12 Mayıs 2015 - 0:03

Genel

Dursunbey Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren rehabilitasyon merkezlerinin öğrencilerini ve ailelerini düzenlediği piknikte bir araya getirdi.

Dursunbey Belediyesi rehabilitasyon merkezlerinde eğitim gören engelli öğrenciler için piknik düzenledi. Dursunbey Belediyesi Sosyal Hizmetler müdürlüğü tarafından organize edilen pikniğe, öğrenci ve ailelerinin yanı sıra Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan ile Dursunbey Kaymakamı Yaşar Aksanyar ile eşleri katıldı.
Dursunbey Hıdırlık bölgesinde bulunan Akif Hayat parkında gerçekleştirilen piknik öncesi öğrenciler belediye tarafından alınarak piknik alanına getirildi. Kaymakam Aksanyar ve Başkan Bahçavan, pikniğe katılan öğrenci ve aileler ile tek tek sohbet ederek ailelerin istek ve sorunlarını dinlediler.
Çalan müzik eşliğinde doyasıya eğlenen öğrencilerin aileleri bu tarz etkinliklerin kendilerine moral verdiğini belirterek, belediyeden psikolojik destek talebinde bulundular. Düzenlenen piknik çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.