Balıkesir Merhaba Gazetesi

ER ‘PROTOKOL VEKİLİ OLMAK İSTEMİYORUM’

ER ‘PROTOKOL VEKİLİ OLMAK İSTEMİYORUM’
18 Şubat 2015 - 0:08

Genel

Ak Parti İl Binasında yapılan aday adaylığı açıklamaları sürüyor.Dün aday adaylığını açıklayanlar arasındaki bir isimde Gülcan Er oldu. Er protokol vekili değil koşturan, iş yapan vekil olmak istiyorum. Kartvizite adım yazılsın diye değil’ dedi.

Ak Parti İl Binasında yapılan aday adaylığı açıklamaları sürüyor.Dün aday adaylığını açıklayanlar arasındaki bir isimde Gülcan Er oldu.

Er, aday adaylığı açıklamasında yaptığı konuşmada şunları söyledi: ‘Balıkesir Ticaret Odasında 25 sene hizmet ettim. Basında ekonomik ve siyasi yazılarım var.2009 da Akçay Belediyesi kontenjan adayı 2011’de Milletvekili aday adayı oldum.2015 için aday adaylığımı açıklıyorum. Temayülü geçip genel merkezin değerlendirmesini bekleyeceğiz. Halkın içinde ticaretin içinde olan biri olarak milletimizin şuna dikkat etmesi lazım. Milletvekilliği hobi için yapılmaz. Kartvizite milletvekilliği yazdırayım ticaretimi arttırayım diye hareket ederseniz sokaklarda seçim öncesi gördüğünüz ve size tatlı tatlı gülen milletvekillerin göremezsiniz. Çözüm süreci için herkes birbirini yiyor.30 Küsur yıldır Bunları uygulamak için yeni yasa gerekli.

Temayülde aklınıza getirin tatlı dil güler yüzlü olanların hangisine işinizi yaptırabildiniz. Hanginiz ulaşabildiniz? Milletvekili olmak milletin vekili olabilmektir. Ben protokol vekili olmak istemiyorum. Esnaf dairesinde, düğünde bayramda kol kola olabilecek bir vekil olmak istiyorum.30 sene önce geriye gidin Balıkesir’den mecliste sözünü geçiren gak dediğinde söz, guk dediğinde sözünü geçiren birtane adam söyleyin. Olmadı herkes kartvizite milletvekili yazdırmak için vekillik istiyor. İnandığınıza oy verin. Hakkınızı savunabilecek ve telefonlarınıza cevap verebilecekleri seçin. İnsanların derdine derman oldum. Koşturacak insan arıyorsanız ben buradayım. Aday oldum’ KAMİL  AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.