GündemSiyaset

Erdoğan ve Özel Bugün Görüşecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel'i kabul edecek. Görüşme, 16.00'da AK Parti Genel Merkezi'nde gerçekleşecek.

Erdoğan ve Özel Bugün Görüşecek

Erdogan Ve Ozel Gorusme Yapacak 1

Anayasa Görüşülecek

Görüşmenin gündeminde, yeni anayasa çalışmaları öne çıkıyor. Meclis’te sivil anayasa için başlatılan görüşme trafiği, Erdoğan ve Özel arasında ele alınacak. Özellikle, son durumun değerlendirilmesi bekleniyor.

Ekonomi Görüşülecek

Ekonomideki gelişmeler de görüşmenin odak noktalarından biri olacak. İş dünyasıyla yaşanan sıkıntılar ve çalışma hayatındaki sorunlar, liderlerin masasına yatırılacak konular arasında yer alıyor.

İsrail- Filistin Olayları Değerlendirilecek

Ayrıca, İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırıları da ele alınacak konular arasında. Kalıcı bir barışın sağlanması için atılan adımlar ve bölgedeki gelişmelerin değerlendirilmesi önem taşıyor. Özgür Özel’in, liderlere yazdığı mektup ve Filistin’e yapacağı ziyaretin de görüşmede masaya yatırılması bekleniyor.

31 Mart Seçimlerinden Sonra İlk

Erdoğan ve Özel, daha önce Ramazan Bayramı dolayısıyla telefonda bir araya gelmiş ve son olarak 23 Nisan resepsiyonunda bayramlaşmışlardı. Ancak, bu görüşme, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından gerçekleşecek ilk yüz yüze buluşma olacak.

Haber: Bülten

Erdoğan ve Özel Bugün Görüşecek

AK Parti Milletvekili Öztaylan’ın 1 Mayıs Mesajı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu