Balıkesir Merhaba Gazetesi

‘Esnafa kapımız hep açık’

‘Esnafa kapımız hep açık’
20 Nisan 2015 - 0:03

Genel

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, oda başkanları ile düzenlediği toplantılara devam ediyor. Başkan Kafaoğlu son olarak ESOB Başkanı Fehmi Erdem ve yönetimi ile bir araya geldi.

Başkan Kafaoğlu, Altıeylül Belediyesi olarak sivil toplum örgütleri ile bir araya gelerek, istişare yapmayı ve fikir alışverişinde bulunmayı önemsediklerini ifade ederken, oda başkanları ile düzenlediği toplantılara devam ediyor. ESOB Başkanı Fehmi Erdem ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Kafaoğlu, Kafaoğlu bütün oda başkanları ile farklı günlerde toplantılar yaparak sorunları dinlediklerini ve çözüm yolları aradıklarını hatırlattı.

GENİŞ BİR AİLESİNİZ

Başkan Kafaoğlu, ESOB Başkanı Fehmi Erdem ve yönetimine düzenlediği ziyarette “En büyük sivil toplum örgütü sizlersiniz. Size Balıkesir’de 86 oda bağlı. Diğer oda başkanlarıyla yaptığımız toplantının ardından sizlerle de istişarede bulunduk. ESOB esnaf ile toplum arasında temel köprü. Geniş bir ailesiniz” diyerek, “Esnafların ailelerini de ekleyince aileniz daha büyük ve güçlü oluyor. Biz de esnaf camiasına yardımcı olmak, dertlerine derman olmak için bu tarz toplantılar yapıyoruz. Esnaf teşkilatımıza kapılarımız her zaman açık. Oda başkanlarımız da geldiğinde varsa sıkıntıları beklemeden anında çözüyoruz” şeklinde konuştu.

ESOB Başkanı Fehmi Erdem ise Başkan Kafaoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Burası bizim evimiz. Her zaman ve her sıkıntımızda anında çözüm yolu bulunuyor” dedi.

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Eray, ESOB Başkanı Fehmi Erdem, Başkan Vekili Necdet Erkan, Yönetim Kurulu Üyesi İsa Erol, Genel Sekreter Hüseyin Saran, Şoförler Odası Başkan Vekilleri İbrahim Candan ve Nevzat Güneş yer aldı. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.