Balıkesir Merhaba Gazetesi

EV SAHİBİ KEPSUT

EV SAHİBİ KEPSUT
24 Şubat 2015 - 0:04

Genel

ULUSLARARASI FİRMALARI KONUK EDECEK
Geçen yıl 68 bin kişinin ziyaret ettiği fuara, bu yıl 100 binin üzerinde ziyaretçi gelmesi bekleniyor. Fuar ile ilgili olarak Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, uluslararası firmalarında katılımı ile bu sene geniş kapsamlı olarak yapılacak fuarın 6’ncısını gerçekleştirmiş olacağız. Kepsutta 3’ncüsü gerçekleştirilen fuar için Kepsut altyapısından görselliğine kadar her şeyi ile hazır’ dedi.

Kepsut Belediyesinin destek ve katkılarıyla düzenlenen fuar 26 Şubat-1 Mart arasında Kepsut Fuar Alanı’nda yapılacak.Fuar ile ilgili olarak Başkan Cankul, ‘ Balıkesir’de 6’ncısı düzenlenecek olan Tarım Fuarının 3’yıldır Kepsutta düzenlendiğini bunun nedeninin de ‘Fuar yapmaya uygun mekânın Kepsut’ta bulunmasıdır. Üçüncü kez gerçekleştirmiş olacağız. Altyapısı güzel olan bir yerde Tarım ve Hayvancılık adına fuarın 3’ncüsünü Kepsut’ta gerçekleştirmiş olacağız. Tüm Türkiye bu fuarda buluşacak.

Uluslararası firmalarında katılımı ile çok daha güzel olacak. Katılımın yüzbinler civarında olacağını düşünüyoruz.’ şeklinde konuştu. Atlas Fuarcılık Balıkesir Bölge Müdürü Mustafa Demirtaş ise tarımdaki gelişmelerin en iyi takip edildiği yerlerin tarım fuarları olduğunu belirtti.Dünya genelinde tarım fuarlarının, yeni gelişmeleri üreticilere sunarak teknoloji üretenlerle kullananlar arasında bir köprü görevi gördüğünü söyledi. Demirtaş, fuara 350 firmanın ve temsilciliğinin katılacağını kaydetti. KAMİL AKYÜREK

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.