Balıkesir Merhaba Gazetesi

FEDERASYON ÖDÜLÜ

FEDERASYON ÖDÜLÜ
12 Mart 2016 - 0:11

Genel

SAKARYA İLKOKULUNA FEDERASYON ÖDÜLÜ

 Balıkesir ili halk oyunları yarışmasına giren Sakarya İlkokulu, ikincilikle tamamladığı yarışmanın ödülünü okul bahçesinde düzenlenen tören ile aldı.

Türk Halk Oyunları Federasyonu tarafından ödüle layık görülen Sakarya İlkokulu öğrencileri ödüllerini aldı. Okul bahçesinde düzenlenen törende çocuklar oldukça mutluydu.

Yarışma hazırlıklarında ve kostümlerinin desteğini sağlayan Ömer Kurşun’a teşekkür eden Sakarya İlkokulu yöneticileri ve öğrencileri, yarışmanın sonucundan memnun olduklarını ve daha güzel başarılar elde edeceklerini belirttiler.

 

 

 

Sakarya İlkokulu öğrencileri dün istiklal marşının kabulünü kutlama programlarının ardından birçok okulun katıldığı halk oyunları yarışmasında ikincilik ödülünü almaya hak kazandıkları kupalarını Okul müdürü Yeliz Gaser’in elinden aldılar.Okul müdürü Yeliz Gaser; ‘2015-2016 Balıkesir İli okullar arası halk oyunları yarışmasını ikincilik ile tamamladık. Bu öğrencilerimizin başarısı. Özveri ve güven ile çalışan öğrencilerimiz bizi bu başarıları ile gururlandırdılar dedi’,  Yarışma hazırlıklarında ve kostümlerinin desteğini sağlayan Ömer Kurşun’a Sakarya İlkokulu olarak çok teşekkür ediyoruz’ dedi. Haber: Ali Osman Ata

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.