Gündem

Fetullah Gülen Kayboldu! FETÖ Merkezi Sessizliğe Büründü

ABD'nin Pensilvanya eyaletinde bulunan Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in, uzun yıllar kaldığı örgüt merkezinden kaçırıldığı iddiaları gündemi sarsıyor. Son olarak AA tarafından görüntülenen çiftlik alanında sessizlik hakim.

Fetullah Gülen Kayboldu! FETÖ Merkezi Sessizliğe Büründü

Fetullah Gulen Kayboldu Feto Merkezi Sessizlige Burundu 1
Fetullah Gülen Kayboldu! Fetö Merkezi Sessizliğe Büründü

Yeğeninin İddiaları Gündeme Taşıdığı İddia Ediliyor

15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından FETÖ elebaşının kaçırıldığı iddiaları, yeğeni Ebuseleme Gülen tarafından gündeme getirilmişti. Bu iddiaların ardından örgüt merkezine yapılan ziyaretlerin durduğu ve çiftlikteki misafirhanelerin boşaltıldığı öğrenildi.

Fetullah Gulen Kayboldu Feto Merkezi Sessizlige Burundu 2
Fetullah Gülen Kayboldu! Fetö Merkezi Sessizliğe Büründü

Güvenlik Güçleri Yok, Mezarlıklar Dikkat Çekiyor

FETÖ üyelerinin yoğunlukla yaşadığı bölgede bulunan yerli esnaf, kampa gelen giden kimsenin olmadığını teyit ederken, çiftliğin satılığa çıkarıldığı söylentileri dolaşıyor. Daha önce nöbet tutan güvenlik görevlilerinin de yerlerinde olmadığı görüntülendi. Ayrıca bölgede bulunan mezarlıklar da dikkat çekiyor; örgüt elebaşlarının gömüldüğü bir mezarlık bulunuyor.

Fetullah Gulen Kayboldu Feto Merkezi Sessizlige Burundu 3
Fetullah Gülen Kayboldu! Fetö Merkezi Sessizliğe Büründü

İç Tartışmalar Devam Ediyor

FETÖ içinde, elebaşının yerine dair farklı iddialar ve tartışmalar sürüyor. Yeğen Ebuseleme Gülen’in paylaşımları ile diğer örgüt mensuplarının açıklamaları arasında çelişkiler bulunuyor. Bazı isimler, Gülen’in sağlık durumunun hassasiyetinden dolayı sessiz bir ortamda tutulduğunu savunurken, diğerleri ise gerçekleri açıklaması gerektiğini vurguluyor.

Fetullah Gulen Kayboldu Feto Merkezi Sessizlige Burundu 4
Fetullah Gülen Kayboldu! Fetö Merkezi Sessizliğe Büründü

Sonuç Olarak

Fetullah Gülen’in gizemli kayboluşu ve FETÖ merkezindeki sessizlik, iddiaların ve iç tartışmaların ardından kamuoyunda büyük merak uyandırıyor. Örgütün geleceği ve elebaşının durumu hakkında net bir bilgi bulunmuyor, ancak olayın gelişmeleri yakından takip ediliyor.

Fetullah Gulen Kayboldu Feto Merkezi Sessizlige Burundu 5

Haber: AA

FETÖ Üyeliği Suçuyla Aranan 10 Kişi Yakalandı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu