Balıkesir Merhaba Gazetesi

FIRTINA GİBİ ESTİLER

FIRTINA GİBİ ESTİLER
02 Ocak 2015 - 0:01

Genel

Büyükşehir boksörleri ringde fırtına gibiydi

Büyükşehir Belediyespor Kickboks, Ege Bölge şampiyonasında iki şampiyonluk, iki ikincilik, iki de üçüncülük elde etti.

K-1 Ege Bölge Şampiyonasında ilimizi temsil eden Büyükşehir Belediyespor Kickboks, ringde fırtına gibi esti. Karşılaşmalarda iki Birincilik, iki İkincilik ve iki Üçüncülük elde etti.  Özellikle 75 kg.’da Abdullah Adar 3 maçı da nakavtla kazanarak üstünlüğünü tüm rakiplerine kabul ettirdi. 71 kg final mücadelesi ise iki sporcu arasında yapıldı. Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ve Beden Eğitimi Yüksek Okulu sporcularıyla oluşturulan Büyükşehir takımı, taraflı tarafsız tüm izleyicilerin gönüllerini fethetti. Bazı organizatörlerden profesyonel şampiyonalarda katılım teklifleri alan sporcular, başarılı bir turnuva geçirdi.

‘2015’TE YÜKSELİŞİMİZ DEVAM EDECEK’

Kickboks İl temsilcisi Ender Yeşilyurt, ”Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’un geniş imkanları ile turnuvaya hazırlandık.Türkiye Şampiyonası ve Üniversitelerarası Türkiye Şampiyonası’na iyi bir hazırlık oldu. 2013 ve 2014 deki yükselişimizi 2015 yılında da sürdürmek istiyoruz.” dedi.

Ender Yeşilyurt ve Gürcan Demirsıkan antrenörlüğünde maçlara çıkan sporcularımızın aldıkları dereceler  ise şöyle: Abdullah Adar 75 kg Ege Bölge Şampiyonu, Hüseyin Kaya 71 kg Ege Bölge Şampiyonu, Doğukan Poşul 71 kg ikincisi, Leyla Ersöz 56 kg ikincisi, Hikmet Yalvaç 75 kg üçüncüsü

Oğuz Sever 57 kg üçüncüsü oldu. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.