Balıkesir Merhaba Gazetesi

FÖTR’DEN NOTERE

FÖTR’DEN NOTERE
28 Nisan 2015 - 9:07

Genel

AK Parti Milletvekili Adayı Av. Mahmut Poyrazlı önceki gece Koca Avşar’da halka buluştu.

İstikrar sürsün Türkiye büyüsün diyen Av Mahmut Poyrazlı, ‘Eskiden Türkiye’de Fötr siyaseti vardı şimdi Kılıçdaroğlu sayesinde fötr siyasetine noter siyaseti eklendi’ dedi. Poyrazlı, Eskiden iki anahtar vaat ediliyordu sebep oldukları hadise ile kriz yaşandı . İki ikramiye vaat ederek noterde tasdik ettirenlere Türkiye kanmayacak’ ifadelerini kullandı.

Kocaavşarda konuşan PoyrazlıAdaylarımızın hepsi Balıkesirli diyerek özellikle Ak Partinin sekiz kişilik listesinde bayanlara dikkat çekti ve toplumun yarısını oluşturan bayanların önemine değindi. Kadınlarımızın katkılarını her yerde görüyoruz. Hakkınızı savunacak ve sizler için çalışacak sıkıntılarınızı çözecek iktidar Partisi milletvekili adaylarına sahip çıkarak destek çıkın dedi.

 POYRAZLI ‘ADAYLARIMIZ DEĞERLİ’

Kocaavşarda kadınların çoğunlukta olduğu meydanda konuşan Poyrazlı kendini tanıtarak başladığı konuşmasında şöyle dedi:  Balıkesirliyim. Annem babam Yenice köyünden. Takdiri ilahi Allah ne nasip ederse o oluyor. Tarım, çiftçilik, hayvancılığın meşakkatini çekmiş üretmeninde tadını yaşamış birisiyim. Üniversite nedeni ile dışarıda olduğum bir dönem oldu. Üniversite sonrası askerliğimde Balıkesir’de yaptım. Diyarbakır Kulp ilçesinde hâkimlik yaptım. Nasip Balıkesir’de yaşamakmış tekrar Balıkesir’e döndüm avukatlık yapmaya başladım. Balıkesir’e hizmet etmek için devam edeceğim. Ak Parti İl Teşkilatındaki görev aldım. Ak Parti Balıkesir Milletvekili adayı oldum. Birinci sıraya koydular. Aday olan milletvekilimizin 8’ide değerli arkadaşlarımız.

NEREDEYSE YILDIZLARIDA VAAT EDECEKLER

AK Parti geçmiş dönem milletvekillerinden İsmail Özgün’ünde konuşma yaptığı sunumda Özgün, şöyle konuştu:’ Önemli bir seçim arifesindeyiz. Bugüne kadar gelmiş geçmiş seçimlerden daha önemli. Milletvekili adayı olarak hitap etmiyorum. Daha önce milletvekili adayı olarak ve milletvekili olarak sizlere hep konuştum. Bu davanın bir sevdalısı çok sevdiğimiz Başbakanımız ve Cumhurbaşkanımızın sevdalısı olarak huzurunuzdayım dedi ve Milletvekili adayları için destek istedi.

İSTİKARAR SÜRSÜN DİYORUZ

Türkiye 12 yıldan buyana devam eden istikrarlı hizmetlerine devamını edecek yoksa koalisyon günlerine gerimi dönecek. Fısıltı gazeteleri seçim sonrası koalisyon kurulabilir mi diye hesaplar yapıyorlar. Biz koalisyon günlerini çok gördük.2015 Haziran’ında istikrarımızı koruyalım. Türkiye’de başkanlık sistemine geçerek koalisyon hesapları yapanları silip atalım. Muhalefetin atıp tuttuklarına bakmayın. Neredeyse gökyüzündeki yıldızı da vaat edecekler. Kılıçdaroğlu’nun bir konuşmasına şahit oldum. Türkiye’de Hesabı bilen en iyi adamlardan biri benim diyor. Parayı en iyi toplamasını ben bilirim diyor. Benim Milletvekili olduğum dönemde sen SSK Genel müdürüydün. Bende senin nasıl Genel Müdürlük  yaptığını bilenlerdenim. SSK ‘yı batıran sen değil misin? Sen yarın bir gün Türkiye’yi de batırırsın. Eskiden fötr şapka siyaseti vardı. Şimdi Kılıçdaroğluna soruyorlar noter kâğıdı gösteriyor.

Eski fötr siyaseti şimdi noter siyasetine dönüşmüş. Bizim mani olmamız lazım. Seçmen olarak en iyi şekilde değerlendirme yapın. Türkiye üzerinde büyük oyunlar oynanıyor. Paralel yapı diye bir şey çıktı bunlar dışarıdan tezgahla Türkiye’yi bölmek geriletmek istiyorlar. KAMİL AKYÜREK

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.