Balıkesir Merhaba Gazetesi

Gazetecilerden Mirza’ya ziyaret

Gazetecilerden Mirza’ya ziyaret
01 Kasım 2014 - 0:10

Genel

Bandırma Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz gün Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Vural Atabey, Başkan Mirza’ya seçim sonrasında ilk kez ziyarette bulunduklarını ifade ederek, yeni başkanlık görevinin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Atabey ziyaret sırasında cemiyet çalışmaları hakkında Başkan Mirza’ya bilgi verirken, Bandırmadaki tüm yerel basın çalışanlarını ortak bir çatı altında toplamak istediklerini ve bu yapının da bağımsız bir oluşum içerisinde çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti.

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’da kentimizde faaliyetlerde bulunan bir çok Sivil Toplum Örgütleriyle birlik ve beraberlik duygularıyla hareket ettiklerini ve onlara deste verdiklerini belirterek, “Aynı şekilde Bandırma Gazeteciler Cemiyetiyle de dayanışma içerisinde olmak istediklerini ve ortak çalışmalar üreterek Bandırmamıza faydalı hizmetler ve fikirler geliştirmeyi amaçladıklarını” söyledi.
Mirza sözlerini şöyle sürdürdü: “Gazetecilerimiz bilindiği gibi çok güç koşullarda mesleklerini icra ediyor. Bu güç koşullar altında onlardan tek beklentimiz tarafsız ve objektif bir yayıncılık anlayışıdır. Geçmiş dönemde yaşanan bir takım olumsuz süreçlerin artık geride kalması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü hepimizin ortak sevdası yaşadığımız bu kent, Bandırma. Benim kapım herkese açık. Bana bir adım yaklaşana ben üç adım gelemeye hazırım. O nedenle ilerleyen zaman içerisinde ortak akıl ve birliktelikle Bandırmamıza hep birlikte hizmet edelim.”

Ziyarette Cemiyet Başkanı Cemal Vural Atabey ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hülya Akgün, Tarık Köse, Ümit Çekirge, Mustafa Karataş ve Yasin Nuri Çakır yer aldı. HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.