Balıkesir Merhaba Gazetesi

GEÇLERBİRLİĞİ  YOLA DEVAM MAÇI  OLACAK

GEÇLERBİRLİĞİ  YOLA DEVAM MAÇI  OLACAK
20 Şubat 2015 - 0:12

Genel

Balıkesirspor  teknik patronu Kemal Özdeş düzenlediği basın toplantısında “Gençlerbirliği maçını kazanıp  yarışa devam edeceğiz” dedi .

Özdeş Balıkesirspor tesislerinde düzenlediği basın toplantısında taraftarı seslenerek “Gençlerbirliği maçı yarışa devam maçımız olacak taraftarımıza bu maçta çok ihtiyacımız var” dedi . Özdeş  “Ligin lk devresi biterken iyi bir ivme yakaladık ancak geliştiremedik. İkinci  yarıda oynadığımız oyunun karşılığını alamadık. Geçen hafta oynadığımız Galatasaray maçında ilk otuz dakikada üç gol yedek  buna rağmen oyundan memnunum” diye konuştu. Özdeş  Gençlerbirliği maçına kötü hava şartlarında hazırlandıklarını ancak bunu bir mazeret olarak kabul etmediklerini kaydetti.

Bu hafta çok iyi bir futbol oynayıp kazanacaklarını söyleyen Özdeş “Bizi 17 puanlı takımlar ilgilendiriyor bunu biliyoruz” açıklamasında bulundu. Özdeş’e yöneltilen ‘Konya maçında takım top yapamadı ve rakip kalede fazla gözükemedi  oysa Galatasaray kalesine daha çok gidildi. Takım iç sahada baskı altında  kalıp  iyi  top oynayamıyor mu?” sorusuna “Takımımız iç saha veya dış sahada baskı altında olması söz konusu olamaz” cevabını verdi. Özdeş, son olarak Aykut ve Eray’ın kart cezalısı olmasının dezavantaj getirmeyeceğini söyleyerek “Elimizdeki tüm oyuncularımızdan  yaralanmak istiyorum çalışan ve formayı hak eden  takıma girer” diye konuştu. AHMET İMREN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.